+38 (067) 901-63-22 Нд 09:00—18:00
ukr
+38 (067) 901-63-22 Нд 09:00—18:00

Кошик

0 goods
0 грн.

Всего просмотров этой страницы: 1124

Програмний продукт "Vdoc документообіг додаток". 50 одночасних підключень. Для комерційного використання. Додати до порівняння

Ідентифікатор товару: vdocapp50
Програмний продукт "Vdoc документообіг додаток". 50 одночасних підключень. Для комерційного використання. Vdoc документообіг додаток. 50 одночасних підключень. Для комерційного використання.

Vdoc документообіг додаток. 50 одночасних підключень. Для комерційного використання.

Характеристики
 • Кількість робочих місць
  50
 • Операційна система
  MacOS, FreeBSD, Інше, IOS, Linux, Android, Windows
 • Напрямок продукту
  Файлове сховище, Документообіг
 • Тип пристрою
  Смартфон, Персональний комп'ютер, Сервер

Опис товару


Програмний продукт VDoc призначений для колективної роботи з документами в різних форматах зі збереженням історії змін, централізованим зберіганням даних з можливістю зручного резервного копіювання інформації та рознесення її за різними накопичувачів і серверів.

відмінності відVDoc Web:

 • Стабільність роботи. Додатки на відміну від веб-додатків стійкі до збоїв в мережі. Додаток "не звалиться" і не "підвисне", на відміну від веб-додатків, процеси в яких можуть не завершитися при виникненні помилки виконання скриптів.
 • Нема обмежень. Браузери накладають обмеження на виконання веб додатків: можна записувати файли тільки в рамках каталогу браузера (який розташований не зручно для користувачів), файли потрібно завантажувати по черзі (по одному файлу), при завантаженні файлів назад в систему VDoc, потрібно користувачеві вибирати файл, не можна запускати автоматично додатки для роботи з файлом, є обмеження на обсяг переданої інформації і багато інших. Всі ці обмеження створюють не зручність роботи з VDoc веб-додаток. VDoc додаток же не має обмежень! З додатком користувач не витрачає час на рутинні операції - все робить програма автоматично!
 • Висока швидкість роботи. VDoc компілюється в машинний код під кожну певну операційну систему. Для виконання додатків VDoc не потрібні ніякі програми-інтерпретатори типу Python, Java-машини, Framework Windows і т.п. VDoc виконується сам без додаткових "милиць"!
 • Легкість перенесення программми. Просто скопіюйте файл з одного пристрою з відповідною операційною системою на інший пристрій.
 • Згортання в трей, юзабіліті. Vdoc вміє згортатися в трей (іконки біля годинника), що не забираючи при цьому місце на екрані. Дизайн додатка може налаштовуватися і адаптуватися під розмір екрану, використовуючи все виділений простір для роботи програми. Робота не в веб-браузері дозволяє не змішувати роботу програми з веб-серфінгом.
 • Багато-ланкова архітектура. Для роботи VDoc використовується багато-ланкова архітектура програми: Клієнтське додаток - Сервер додатків - Сервер бази даних. Це найбільш стійка і безпечна архітектура роботи додатків в інтернет.
 • Багато-потоковість. Завдяки обміну інформацією у багато потоків Ваші файли перешлють з максимально можливою швидкістю через інтернет.
 • Крос-платформенность.Серверна частина працює в Windows, Linux, MacOS. Так само є 2 варіації в кожній операційній системі: в графічному вигляді, у вигляді команди для текстового рядка. Клієнтська частина має 2 варіанти подання: Desktop варіант: для Windows, Linux, MacOS. Варіант для мобільних додатків: Android, IOS, Windows, Linux, MacOS. Так само, є варіанти дистрибутивів в залежності від розрядності процесорів: 32 розрядний і 64 розрядний.
 • Native додаток. VDoc додаток поширюється в скомпільованому вигляді під відповідну різновид операційних систем. Для його роботи не потрібно сторонніх інтерпретаторів і фреймворків.
 • Мобільні додатки. Є варіант клієнтської частини для Android і IOS.
 • Повна інформація про підключених користувачів. На відміну від веб-додатки, в VDoc додатку відбувається повний контроль над підключенням користувачів. Адміністратор системи бачить всіх користувачів, які підключені в даний момент (не залежно від виду клієнтських додатків) і може керувати даними підключеннями (відключати, блокувати).
 • Бінарний обмін даними. VDoc додаток обмінюється з сервером додатків в бінарному вигляді. Цей обмін даними вище за швидкістю, ніж звичайний JSon і більш захищений від зломів.
 • Підтримка TCP, HTTP, HTTPS. Сервер додатків і саме клієнтське додаток може працювати з використанням різних протоколів будь-то TCP, HTTP, HTTPS. Це дозволяє адміністратору вибрати той обмін даними, який йому більше подобається.
 • Імпорт експорт. Дажатіем ctrl + C / ctrl + V Ви можете експортувати і імпортувати інформацію з таблиці з файлами. Таким чином, якщо Вам знадобиться кудись переслати спискок файлів, це завдання Ви зможете реалізувати за кілька секунд.
 • Виконання тривалих процесів. На відміну від веб-додатки, у додатку немає проблем з виконанням тривалих процесів. Завдяки цьому, користувачі можуть синхронізувати свої каталоги, отримувати каталоги, відправляти каталоги, пересилати та отримувати величезні обсяги даних, перевіряти звірку файлів з центральним репозитарием.
 • Синхронізація каталогів з центральним репозитарием. Додаток дозволяє синхронізувати локальні каталоги з центральним репозитарием. Це затратна по часу операція, але вона буде робитися максимально швидко.
 • Завантаження всього каталогу на локальний диск. У VDoc веб-додаток через обмеження накладених браузером і тимчасовими рамками була проблема завантаження локального каталогу. VDoc додаток завантажить багато-потоково інформацію всього каталогу на локальний диск.
 • Вивантаження каталогу на сервер. VDoc додаток максимально швидко в багато потоків перешле Вашу інформацію на сервер.
 • Звірка версій файлів з центральним сховищем. Тепер, в VDoc додатку Ви зможете порівняти файли з центральним репозитарием.
 • Створення файлів з шаблонів.Прямо з кліетского програми Ви можете створювати файли вибираючи їх ми підготували шаблонів. Файл створиться автоматично відкривається в потрібному Вам редакторі.
 • Інші можливості. Можливості VDoc додатки ростуть постійно і не обмежуються перерахованим списком. Завдяки оновленням, які будуть надходити безкоштовно протягом року після покупки продукту Ви зможете залишатися в тренді розвитку системи.

можливості програми:

 1. Підтримка різних мов. Інформацію в базу даних Ви можете вносити на разлоічних мовами, а так же вибрати потрібну Вам локалізації. Якщо потрібної Вам локалізації немає і вам вона реально потрібна, розробник безкоштовно реалізує потрібний переклад.
 2. Динамічно довантажувати дерево. Яким би розгалуженим не було дерево, скільки б елементів воно не зберігало, Vdoc з максимальною швидкістю Вам покаже інформацію по гілках в дереві.
 3. Великий обсяг даних. Що таке терабайт для VDoc? Це звичайний розмір даних. У VDoc без проблем можуть зберігатися десятки, якщо не сотні терабайт інформації, аби було місце на серверах))). При зберіганні больших обсягів інформації VDoc все так же продовжує швидко працювати.
 4. Обмеження прав доступу до вузлів.Розгалужена система обмеження прав доступу, дозволяє обмежити доступ до гілок для користувачів.
 5. Віруси та інші шкідливі програми не зможуть знищити Ваші дані, тому не зможуть отримати доступу до них ...
 6. Його користувачі не можуть знищити, видалити зашкодити дані, тому що в системі VDoc, інформація фізично не видаляється, а файли просто позначаються на видалення, але при цьому зберігаються в системі на завжди. І до того ж, всі зміни зроблені користувачами логіруются і зберігаються.
 7. VDoc призначений для колективної роботи. Якщо користувач бере файл в роботу, інші учасники процесу повідомляються про це (вони бачать користувача, який взяв в роботу файл, а так само дату і час початку роботи).

Телеграм-канал продукту:https://t.me/vdocapp

Пробну версію програмного продукту можна закачати з інтернет-сторінки:https://corp2.net/index.php/category/download/

Відео-ролики про користування програмою:https://www.youtube.com/watch?v=mOPUxc1TaO0&list=PLRyc83tAN5QPryj6BwdlP0iaxRr51txaa

Історія змін систем К2:https://docs.google.com/document/d/1eLcmFqMta00qhNUNTMRIQEB9xKURbQlmM_glscE7qB8/edit?usp=sharing

Ціна: 77,900 грн.Доставка

Програмні продукти постачаються в електронному вигляді

Швидка оплата

Миттєва оплата покупок на сайті

Підбір програм та послуг

Підбір програм і послуг телефоном, Viber, Telegram