+38 (067) 901-63-22 Нд 09:00—18:00
ukr
+38 (067) 901-63-22 Нд 09:00—18:00

Кошик

0 goods
0 грн.

Всего просмотров этой страницы: 1750

Програмний продукт "К2 Vdoc документообіг Web" на 1 сервер без обмеження користувачів Додати до порівняння

Ідентифікатор товару: vdocweb
Програмний продукт "К2 Vdoc документообіг Web" на 1 сервер без обмеження користувачів Веб система для документообігу. У даній системі реалізовано збереження документів зі збереженням історії всіх змін. Зберігання документів проводиться в центральній базі даних з передбаченої відразу можливістю інкрементного резервного копіювання даних.
Обсяг інформації, що зберігається фактично не має межі.

Веб система для документообігу. У даній системі реалізовано збереження документів зі збереженням історії всіх змін. Зберігання документів проводиться в центральній базі даних з передбаченої відразу можливістю інкрементного резервного копіювання даних. Обсяг інформації, що зберігається фактично не має межі.

Характеристики
 • Кількість робочих місць
  Безліміт
 • Операційна система
  MacOS, FreeBSD, Інше, IOS, Linux, Android, Windows
 • Напрямок продукту
  Сайт, Файлове сховище, Документообіг, Веб-додаток
 • Тип пристрою
  Смартфон, Персональний комп'ютер, Сервер

Опис товару


Веб система для документообігу. У даній системі реалізовано збереження документів зі збереженням історії всіх змін. Зберігання документів проводиться в центральній базі даних з передбаченої відразу можливістю інкрементного резервного копіювання даних. Обсяг інформації, що зберігається фактично не має межі.

Програмний продуктVDoc призначений для колективної роботи з документами в різних форматах (наприклад, Word, Excel і т.п.) зі збереженням історії змін, централізованим зберіганням даних з можливістю зручного резервного копіювання інформації та рознесення її за різними накопичувачів і серверів.

Можливості системи VDoc:

1. Система VDoc є веб-інтерфейс і працює по протоколах http чи https (протокол з шифрацией трафіку).

2. Програмний продукт VDoc - крос-платформний. Серверна частина системи може працювати в самих розповсюдженний на сьогоднішній день операційних системах: Windows, Linux, MacOS. Користувачі можуть працювати практично в будь-якій операційній системі (Windows, Linux, MacOS, Android, IOS, FreeBSD і т.п.) і на будь-якому пристрої (ноутбук, персональний комп'ютер, мобільний телефон, планшет, телевізор і т.п.), де є сучасні браузери.

3. Система VDoc - система з відкритим вихідним кодом. Ви можете придбати систему разом з вихідними кодами і при необхідності, модифікувати систему під свої потреби.

4. В якості сервера бази даних використовується найбільш популярні крос-платформні СУБД: MsSQL, Postgresql.

5. Обсяг даних, який може оброблятися і зберігатися в системі - необмежений. Ви не побачите великої різниці в роботі між масивами інформації розміром мегабайти і даними розміром в багато терабайт.

6. Віруси та інші шкідливі програми не зможуть знищити Ваші дані, тому що не зможуть отримати доступу до них ...

7. Його користувачі не можуть знищити, видалити або пошкодити дані, тому що в системі VDoc, інформація фізично не видаляється, а файли просто позначаються на видалення, але при цьому зберігаються в системі на завжди. І до того ж, всі зміни зроблені користувачами логіруются і зберігаються.

8. VDoc простий у використанні. Не потрібно встановлювати програму- просто заходите на сайт і працюєте. Інтерфейс - інтуїтивно-зрозумілий з спливаючими підказками. Для роботи VDoc немає необхідності в установці плагінів або іншого стороннього програмного забезпечення. Тільки браузер - це все, що потрібно для роботи віртуального документообігу.

9. VDoc призначений для колективної роботи. Якщо користувач бере файл в роботу, інші учасники процесу повідомляються про це (вони бачать користувача, який взяв в роботу файл, а так само дату і час початку роботи).

10. Система передбачає можливість інкрементного резервного копіювання, рознесення інформації з різних накопичувачів, серверів.

11. Пошук інформації в VDoc здійснюється дуже швидко. Є можливість шукати по цікавлять користувачів полях: № документа, дата документа, контрагент, статус документа, назва, коментар і т.п.

12. У VDoc передбачена гнучка система обмеження прав доступу до інформації.

13. Посилений режим захисту інформації (доступний опціонально) дозволяє зашифрувати інформацію від хостер-провайдера, а так само очищати файли на локальному комп'ютері.

14. VDoc передбачає високий рівень інтеграції з іншими програмними рішеннями. Завдяки Api з VDoc можна обмінюватися інформацією з інших систем.

15. Працювати з VDoc безпечно. Браузер обмежує максимально права програми.

Купуючи систему VDoc, ви отримуєте не просто програму документообігу, а повноцінного помічника і зберігача Вашої інформації!


Ціна: 528,000 грн.

У наявності


Доставка

Програмні продукти постачаються в електронному вигляді

Швидка оплата

Миттєва оплата покупок на сайті

Підбір програм та послуг

Підбір програм і послуг телефоном, Viber, Telegram