+38 (067) 901-63-22 Нд 09:00—18:00
+38 (067) 901-63-22 Нд 09:00—18:00
sauazeblrbgrchnczednkdeunldusaespfinfrageogrcindidnirlitajpnkazkornorirnpolprtrousvksvnsweturukrrus

For example: VDoc

Кошик

0 goods
0 грн.

Всего просмотров этой страницы: 661

Webasyst додаток Розсилання Додати до порівняння

Ідентифікатор товару: k2soft-266

Масова розсилка повідомлень

Характеристики
 • Количество рабочих мест
  Безлимит
 • Операционная система
  Windows XP, Windows 10, Windows Server 2012, Windows 7, Android, Linux, IOS, Другое, FreeBSD, MacOS
 • Страна
  Россия
 • Виробник
  Webasyst
Show all features (6)

Опис товару


Email-маркетинг - це просто

Додаток «Розсилання» швидко і надійно доставить електронні повідомлення вашим передплатникам.

1. Складіть текст

Визуальный редактор текста сообщения

Візуальний редактор тексту заощадить ваш час, в ньому легко завантажити зображення, надати потрібну оформлення тексту і додати посилання на ваш сайт. Для професійної верстки листів перейдіть в HTML-режим.

2. Виберіть одержувачів

Выбор получателей почтовой рассылки

У «розсилка» зручно вибирати адресатів за різними критеріями:

 • передплатники з вашого сайту;
 • мова: якщо у властивостях контактів вказана мова, то легко відправити повідомлення відразу всім, хто розмовляє однією мовою;
 • категорії контактів: розподіліть одержувачів за категоріями, щоб відправляти різні повідомлення певним категоріям (кількість створюваних категорій не обмежена);
 • покупці інтернет-магазину.

Якщо якихось одержувачів немає ні в одному з цих списків, додайте їх адреси в додаткове текстове поле - вони збережуться в базу даних для майбутніх розсилок.

Для використання додаткових можливостей при виборі одержувачів можуть встановити програму «CRM». Це дозволить вам попередньо створити будь-яку кількість різних списків клієнтів, які стануть доступні для вибору в «розсилка» в якості одержувачів.

Крім того, даний плагін дає можливість формувати динамічні списки одержувачів за допомогою розширеного пошуку. Наприклад, вкажіть наступні умови:

У вас автоматично сформується список всіх москвичів, які оформили хоча б одне замовлення в вашому магазині в цьому році. Така вибірка зручна, якщо ви хочете, наприклад, зробити спеціальну пропозицію зі знижкою для ваших клієнтів до дня міста.

Такі цільові списки одержувачів можна формувати під час підготовки листа, не виходячи з програми «Розсилання». При цьому можна одночасно задати відразу кілька критеріїв пошуку для однієї розсилки, в результаті буде сформований єдиний список одержувачів - ви можете бути впевнені, що одному клієнтові не будуть відправлені два однакових листи.

3. Написати користувачеві

Настройка параметров отправки сообщения

 1. Вкажіть адресу відправника
 2. Задайте швидкість відправки
 3. Увімкніть підтримку Google Analytics для аналізу переходів на сайт
 4. Протестуйте відправку повідомлення
 5. Натисніть на кнопку «Відправити»!

Насолоджуйтесь процесом!

Скрипт массовой рассылки сообщений в действии

Достовірні списки реальних одержувачів

При формуванні списку одержувачів програма автоматично видалить повторювані адреси і адреси, на які не вдалося відправити попередні розсилки - наприклад, неіснуючі або помилково набрані електронні адреси.

Виняток зайвих і неіснуючих адрес допомагає уникнути попадання вашого сервера в «чорні списки» поштових сервісів.

наочна статистика

Статистика відправки і прочитання повідомлення відображається в реальному часі в процесі виконання розсилки - наочний графік оновлюється без перезавантаження сторінки.

Оцінити час, що залишився і ефективність розсилки легко за допомогою індикатора процесу відправлення та відокремлення кожного одержувача по статусах (прочитано, яке не вдалося, що не відправлено через критичну помилки доставки в попередніх розсилках і т. Д.).

Надійне управління розсилкою

Роботу скрипта виконання розсилки можна зупинити в будь-який момент за допомогою кнопки «Пауза», щоб продовжити відправку пізніше, в більш відповідний час.

Якщо тривала розсилка перерветься через обмеження на сервері хостинг-провайдера, додаток самостійно перезапустить процес і продовжить відправку - досить просто не закривати додаток в браузері до закінчення розсилки або налаштувати завдання планувальника (cron) за допомогою докладної інструкції.

Лояльність до поштових сервісів

Якщо серед ваших одержувачів багато користувачів популярних поштових сервісів (Mail.ru, Яндекс.Пошта, Gmail і т. П.), Обмежте швидкість відправки, щоб ваша розсилка не виглядала як спам, який часто вирушає в великих кількостях протягом короткого проміжку часу.

Динаміка причетний, відписок і помилок доставки

Контролюйте результат розсилки в реальному часі. Статистика відправки покаже тих, хто вже прочитав ваше повідомлення, хто відписався від майбутніх розсилок і тих, хто не зміг отримати ваш лист і чому: наприклад, поштова скринька переповнена або адреса вже не існує.

Графіки дозволяють оцінити час доставки і тривалість подальшої активності. У різних випадках така активність може тривати від кількох годин до кількох тижнів. Наприклад, якщо відправити повідомлення в ніч з п'ятниці на суботу, то найімовірніше ви побачите низьку активність клієнтів до ранку понеділка. Повідомлення, відправлене вранці у вівторок, швидше за все прочитають в той же день.

Ви побачите різну динаміку реакції на розсилки в залежності від типу аудиторії: її віку, професійної орієнтації, георасположенія і інших чинників, а також в залежності від теми і часу листи. Це безцінний матеріал для планування ваших подальших розсилок, а також для вивчення портрета ваших замовників і розробки маркетингової стратегії в цілому.

відкладені розсилки

Дуже зручно запланувати відразу кілька розсилок. Для цього необхідно всього лише вказати дату і час відправлення - додаток «Розсилання» самостійно виконає свою роботу в призначений час, і вам залишиться лише проаналізувати результати виконаних розсилок і оцінити їх ефективність.

Форми підписки і списки передплатників

Найбільш лояльні передплатники - це ті, які самостійно підписалися на отримання ваших розсилок. А значить, вони з великою ймовірністю будуть читати ваші листи, а не видаляти їх відразу або відправляти в спам.

«Розсилання» дозволяють створювати різні форми підписки для розміщення їх на сайтах, в блогах і на інших веб-ресурсах. Форма підписки може бути найпростішої і містити єдине поле для вказівки email-адреси:

або більш складної - з ім'ям, полем для введення капчі і додатковими опціями:

Кожна форма може додавати передплатників в створені вами списки, наприклад:

 • новини,
 • повідомлення про початок акції,
 • оновлення програмного продукту,
 • цікаві статті і т. п.

Зв'яжіть свої форм підписки з такими списками, і ви поступово зберете передплатників на розсилки певних тематик. Вам залишиться тільки складати повідомлення і розсилати їх готовим списками одержувачів.

Відписка від розсилок і управління підписками в особистому кабінеті

Пам'ятайте: клієнт лояльний до ваших розсилок, поки сам бажає отримувати ваші повідомлення. Для того щоб назавжди зберегти лояльність клієнта до вашої компанії, дайте йому можливість в будь-який момент легко і швидко відписатися від ваших розсилок з будь-якого вашого повідомлення.

Посилання відписки без будь-якої авторизації призведе клієнта в його особистий кабінет на вашому сайті. Там він відразу потрапляє на сторінку «Мої підписки», де зможе відписатися або знову підписатися на будь-яку з ваших розсилок

У додатку «Сайт» ви завжди зможете змінити зовнішній вигляд особового кабінету і привести його у відповідність зі стилем вашого сайту.

персоналізація повідомлень

У редакторі повідомлень підтримуються змінні для динамічного формування тексту розсилки - кожен адресат отримає від вас лист з індивідуальним зверненням.

Чи не хочете, щоб ваше повідомлення вважали спамом? Додайте посилання для відписки в текст листа - всього одним клацанням миші!

Інтеграція з додатками Webasyst

«Розсилання» вміють використовувати дані інших додатків для вибору списку одержувачів:

 • Shop-Script Покупці інтернет-магазину
 • Contacts Клієнти, співробітники та інші контакти
 • Blog Автори коментарів у блозі
 • Site Зареєстровані відвідувачі сайту

Ціна: 1,755 грн.

У наявності


Доставка

Программные продукты поставляются в электронном виде

Быстрая оплата

Моментальная оплата покупок на сайте.

Подбор программ и услуг

Подбор программ и услуг по телефону, Viber, Telegram