+38 (067) 901-63-22 Нд 09:00—18:00
+38 (067) 901-63-22 Нд 09:00—18:00
sauazeblrbgrchnczednkdeunldusaespfinfrageogrcindidnirlitajpnkazkornorirnpolprtrousvksvnsweturukrrus

For example: VDoc

Кошик

0 goods
0 грн.

Всего просмотров этой страницы: 780

Webasyst Підтримка Додати до порівняння

Ідентифікатор товару: k2soft-271

Підтримка. підтримка Швидка і зручна робота з запитами клієнтів

Характеристики
 • Количество рабочих мест
  Безлимит
 • Операционная система
  Windows XP, Windows 10, Windows Server 2012, Windows 7, Android, Linux, IOS, Другое, FreeBSD, MacOS
 • Страна
  Россия
 • Виробник
  Webasyst
Show all features (6)

Опис товару


Покрокова обробка запитів від клієнтів в кілька потоків

Додаток «Підтримка» дозволить вам і вашим клієнтам завжди точно знати, коли і в якому стані знаходиться кожна заявка

Ваші клієнти напевно задають вам питання. Наприклад, «скільки коштує ...», «чи є на складі ...», «коли доставлять ...», «як це працює ...». Крім того, ви також отримуєте відгуки, скарги, претензії, побажання. А часом бувають і більш складні запити: заявки на ремонт, пропозиції співпраці, заявки на участь в заході і т. Д.

І пишуть не тільки клієнти. Опублікували вакансію - пишуть кандидати на роботу. Організували конкурс - пишуть претенденти на премію. Оголосили тендер - пишуть потенційні постачальники.

Є більш ефективний спосіб працювати з вхідними повідомленнями, ніж обробляти кожне з них вручну! Додаток «Підтримка» отримає всі запити і поставить їх в чергу. Кожен запит буде призначений потрібного виконавцю. Кожна відповідь клієнту буде грамотно оформлений в стандартному стилі.

Як запити клієнтів виглядають в «Підтримці»

Всі запити потрапляють в єдиний список. Але такий загальний список не завжди зручний, адже в ньому відображаються і тільки що отримані запити, і вже оброблені; і питання про оплату, і заявки на ремонт. «Підтримка» дозволяє створювати зручні фільтри для перегляду різних типів запитів в окремих списках. Ці списки можуть бути доступні всім або тільки певним користувачам, які налаштували їх для себе особисто.

На сторінці перегляду запиту детально відображається вся його історія. Часом вона буває дуже довгою, адже клієнт може неодноразово задавати додаткові питання після отримання ваших відповідей.

Життя і доля запиту, або який у вас бізнес-процес

До вас надійшов новий запит. Що з ним робити? У вас може бути кілька варіантів подальших дій в залежності від того, яким бізнесом ви займаєтеся, як ви будуєте свої стосунки з клієнтами, і, нарешті, що собою являє цей самий конкретний запит.

Наприклад, якщо ви маєте справу в основному з технічними запитами клієнтів про програмне забезпечення (як встановити, як налаштувати, чи є необхідна функція, чи планується реалізувати таку-то можливість і т. Д.), Ваш бізнес-процес роботи із запитами може складатися з наступних кроків:

 • отримано новий запит
 • якщо запит має характер передпродажної консультації, то даєте відповідь відразу
 • якщо запит технічно складний і вимагає уваги фахівців, то ви пересилаєте його в технічний відділ; після отримання консультації ви відповідаєте клієнтові

А може бути ще простіше! Наприклад, якщо ви збираєте побажання (критику і зауваження) за допомогою форми на своєму сайті, то процес обробки таких повідомлень буде виглядати приблизно так:

В процесі обробки запити можуть переходити в різні стани, які можна додавати і налаштовувати відповідно до вашого бізнес-процесом.

Кнопки дій із запитом

Для кожного стану ви можете налаштувати скільки завгодно дій. Дія - це те, що можна зробити із запитом, наприклад: відповісти клієнту, додати коментар, переслати фахівця, закрити без відповіді, видалити.

Під час налаштування кожного дії ви можете визначити поля, які необхідно обробити при його виконанні - від найпростішого заповнення текстового поля до вибору потрібного значення із заданого списку. За допомогою таких списків можна, наприклад, встановлювати тип запиту (технічний, фінансовий, передпродажний). Додаткові поля дозволяють вказати будь-які довільні параметри; всі ці дані зберігаються в історії роботи над запитом. Значення додаткових полів також доступні при виконанні розширеного пошуку запитів.

Налаштування email-повідомлень

В налаштуваннях кожної дії можна налаштувати шаблони email-повідомлень, які будуть відправлятися під час виконання цієї дії. Тут же ви вибираєте, для кого ці повідомлення призначені: для клієнта, призначеного користувача, керівника, який контролює такі дії ... Текст повідомлення, його зовнішній вигляд, підстановка індивідуальних даних про клієнта і його запиті - все це гнучко настроюється. Налаштуйте шаблон всього один раз, і всі потрібні, стандартно оформлені повідомлення завжди будуть відправлятися всіма зазначеними одержувачам.

Робота над запитами цілою командою

«Підтримка» спроектована для роботи багатьох користувачів. Всі співробітники служби підтримки можуть виконувати однакові обов'язки або можуть бути розбиті на групи, кожна з яких відповідає за свою ділянку (припустимо, частина співробітників обробляють первинні повідомлення від клієнтів, а інші розбирають більш складні, нетривіальні випадки). Для цього в «Підтримці» є спеціальні інструменти, що дозволяють зручно налаштувати групову роботу над різними видами запитів.

Призначення користувача. При виконанні будь-яких дій, запит може бути призначений будь-якому користувачеві. Призначення зобов'язує до виконання подальших дій над цим запитом тільки того користувача, на якого запит призначений. Можна кожен раз призначати користувача самостійно при виконанні дії, або призначення відбудеться автоматично, непомітно для вас - це залежить від налаштувань конкретного дії.

Призначення групи. Якщо ваші оператори служби підтримки працюють, наприклад, позмінно, то не має особливого значення, хто з них обробить черговий запит. Можна призначити запит відразу на всю групу, а працює в даний момент співробітник, що складається в цій групі, побачить його в списку «своїх» запитів і відправить відповідь клієнту або виконає інші потрібні дії.

Права доступу. Для кожного користувача або групи користувачів можна вказати, які стану запитів йому доступні і які дії із запитами він має право виконувати. Наприклад, бухгалтеру зовсім не обов'язково бачити запити в стані «ремонт» (якщо в цей стан переходять заявки на ремонт апаратури), але їй важливо бачити запити в стані «очікування оплати», для яких вона зможе виконувати дію «Надійшла оплата».

відповідаємо клієнтам

У більшості випадків запити потребують відповідей. Виняток можуть становити хіба що повідомлення від автовідповідачів, налаштованих в поштових скриньках ваших клієнтів - такі автовідповіді цілком можна просто видаляти.

Ваша відповідь може бути відправлений клієнту у відповідному email-повідомленні, або доступний тільки в його особистому кабінеті. Для цього необхідно по-різному налаштувати шаблон повідомлення в дії «Відповісти». У першому випадку додайте в шаблон змінну, що містить текст, введений при виконанні дії. У другому випадку в повідомленні про відповідь буде досить посилання на особистий кабінет, яку легко вставити також за допомогою змінної.

Відповіді на типові запитання

Досить часто клієнти ставлять одні і ті ж питання. Щоб швидко відповідати клієнтам на такі однакові питання, створіть список шаблонних відповідей.

Будь-який з таких заздалегідь підготовлених шаблонів легко використовувати в тексті вашої відповіді однією кнопкою в редакторі повідомлення: просто виберіть потрібний і його вміст відразу ж вставиться. Вам залишиться тільки натиснути на кнопку «Відповісти»!

Відповіді на типові запитання можна використовувати не тільки в самій «Підтримці». Зробіть їх доступними для відображення на вашому сайті, для того щоб клієнти могли знаходити відповіді на свої питання самостійно. Це допоможе вам знизити кількість повторюваних питань і дозволить вашим фахівцям зосередитися на запитах, які потребують ґрунтовної відповіді.

Особистий кабінет для ваших клієнтів

На багатьох сайтах є посилання з написом «Вхід для клієнтів», яку зазвичай поміщають в правому верхньому куті сайту:

Це вхід в особистий кабінет, власний простір клієнта на вашому сайті. В особистому кабінеті, як правило, є розділи «Мій профіль», «Мої підписки», «Мої замовлення». Тут же можливо додати і розділ «Мої запити», де клієнти будуть переглядати всю історію спілкування з вашою службою підтримки.

Багато зручних можливостей

 • настройка кілька паралельних потоків для роздільної обробки запитів з різних сайтів
 • захист від спаму
 • автоматична email-квитанція про реєстрацію запиту
 • три зручних режиму перегляду в списках запитів
 • функція швидкої оцінки відповіді клієнтами для контролю якості роботи служби підтримки
 • відображення непрочитаних запитів в окремому списку
 • функція «Стежити» для контролю за будь-якими діями з окремими обраними запитами.
 • настройка лівої панелі: додавання / видалення фільтрів, перетаксіваніе вгору / вниз, секція «МОЇ ФІЛЬТРИ»
 • настройка дизайну секції поширених запитань для публікації на сайті
 • публікація власних інформаційних сторінок в секцію «Підтримка» вашого сайту

Ціна: 2,340 грн.

Доставка

Программные продукты поставляются в электронном виде

Быстрая оплата

Моментальная оплата покупок на сайте.

Подбор программ и услуг

Подбор программ и услуг по телефону, Viber, Telegram