+38 (067) 901-63-22 Нд 09:00—18:00
+38 (067) 901-63-22 Нд 09:00—18:00
usapolukr

For example: VDoc

Кошик

0 goods
0 грн.

Всего просмотров этой страницы: 1045

Управління невелика Фірмою Додати до порівняння

Ідентифікатор товару: k2soft-156
Управління невелика Фірмою "Управління невелика Фірмою" - сучасне рішення для управління та обліку на підприємствах малого бізнесу. У програмі реалізовано все необхідне для нефіскального оперативного обліку, контролю, аналізу та планування на підприємствах різних напрямків діяльності: надання послуг (сервіс), підрядні (проектні) роботи, виробництво продукції, торгівля. Рішення допомагає підвищити ефективність роботи компанії, надаючи власникам і керівникам широкий спектр інструментів для управління, а співробітникам - нові можливості для продуктивної роботи.

"Управління невелика Фірмою" - сучасне рішення для управління та обліку на підприємствах малого бізнесу. У програмі реалізовано все необхідне для нефіскального оперативного обліку, контролю, аналізу та планування на підприємствах різних напрямків діяльності: надання послуг (сервіс), підрядні (проектні) роботи, виробництво продукції, торгівля. Рішення допомагає підвищити ефективність роботи компанії, надаючи власникам і керівникам широкий спектр інструментів для управління, а співробітникам - нові можливості для продуктивної роботи.

Характеристики
 • Количество рабочих мест
  1
 • Операционная система
  Windows XP, Windows 10, Windows Server 2012, Windows 7
 • Страна
  Украина
 • Виробник
  BAS
Show all features (6)

Опис товару


"Управління невелика Фірмою" буде найбільш корисна підприємствам малого, середнього розміру, які займаються наданням послуг, виробничою діяльністю, дрібнооптової торгівлею.
У програмі особливу увагу приділено функціоналу з планування та обліку виконання робіт, надання послуг, обліку виробничих операцій і завантаження ресурсів підприємства.
Рішення не перевантажено зайвим функціоналом, його можна легко налаштувати на особливості організації управління та обліку в компанії - це забезпечує можливість "швидкого старту" і зручність щоденної роботи.
Програма реалізована повністю на керованих формах. Це дозволяє використовувати її в режимі товстого, тонкого або web клієнта, тобто працювати з системою з будь-якої точки світу.
Конфігурація має україномовний, і російськомовний інтерфейси.

Програма дозволяє автоматизувати такі види діяльності:

  • виробництво продукції;
  • виконання робіт, надання послуг;
  • маркетинг та продажу;
  • поставки і закупівлі;
  • запаси і склад;
  • грошові кошти;
  • фінанси;
  • необоротні активи;
  • кадри і розрахунки з персоналом.

ПЕРЕВАГИ, ЯКІ НАДАЄ ПРОГРАМА ВЛАСНИКАМ І КЕРІВНИКІВ

Реальна користь від автоматизації - вже через кілька днів або тижнів.

"Управління невелика Фірмою" - це готове рішення, яке можна швидко запустити в експлуатацію, а при зміні масштабів бізнесу, підходів до управління або організації робіт налаштувати на новий лад без великих витрат часу і грошей.

Одна програма замінює десятки таблиць, документів і звітів на вашому столі і на комп'ютері - всі дані реєструються і зберігаються в єдиній інформаційній базі. Програма пам'ятає все - кожного покупця, знижки, замовлення, зобов'язання, договори.

Інформація для прийняття рішень- за одним натисканням мишкою.

  • "Рух грошових коштів",
  • "Платіжний календар",
  • "Доходи і витрати, прибутки і збитки",
  • "Розрахунки з дебіторами / кредиторами",
  • "Стан замовлень",
  • "Динаміка і аналіз продажів",
  • "План-графік робіт" і "Завантаження ресурсів", інші управлінські звіти.

Все під контролем- ведення графіків виконання робіт і виробництва, завантаження ресурсів, відвантажень і поставок товарів, нарядів і завдань співробітників забезпечує оперативний контроль діяльності.

Широкі можливості для планування діяльності - фінансове планування (бюджетування), планування продажів, завантаження персоналу, завантаження ресурсів підприємства та інше.

Робота керівників і співробітників стає більш продуктивною - за рахунок автоматизації рутинних операцій, швидко та легко підготувати інформації для прийняття рішень на різних рівнях. Сучасний ергономічний інтерфейс забезпечує легкість освоєння для початківців і високу швидкість роботи для досвідчених користувачів.

Ваших знань досить - щоб використовувати програму, не потрібно знати бухгалтерський і податковий облік. Програма не перевантажена зайвими можливостями, в ній реалізовано все тільки найнеобхідніше для обліку, контролю, аналізу та планування в малому бізнесі.

Доступ до інформації з будь-якої точки земної кулі - через Інтернет.

Реєстрація господарських операцій та формування первинних документів господарської діяльності підприємства - торгово-закупівельних, фінансових, складських, виробничих та ін. - Виконуються за допомогою зрозумілих екранних форм-аналогів паперових документів з отриманням необхідних друкованих форм.


Мобільний додаток "Управління невелика Фірмою", Розроблений на мобільній версії платформи 1С: Підприємство 8.3, призначений для роботи з замовленнями на смартфонах і планшетах з операційними системами iOs і Android. При цьому здійснюється синхронізація з інформаційною базою "Управління невеликою фірмою для України", яка розгорнута локально.

Ціна: 8,400 грн.

У наявності


Доставка

Программные продукты поставляются в электронном виде

Быстрая оплата

Моментальная оплата покупок на сайте.

Подбор программ и услуг

Подбор программ и услуг по телефону, Viber, Telegram