+38 (067) 901-63-22 Sun 09:00—18:00
+38 (067) 901-63-22 Sun 09:00—18:00
sauazeblrbgrchnczednkdeunldusaespfinfrageogrcindidnirlitajpnkazkornorirnpolprtrousvksvnsweturukrrus

For example: VDoc

Shopping cart

0 goods
$0

Всего просмотров этой страницы: 412

Vdoc iş akışı uygulaması. 100 eşzamanlı bağlantı. Ticari kullanım için. Add to comparison table

ürün kimliği: vdocapp100
Vdoc iş akışı uygulaması. 100 eşzamanlı bağlantı. Ticari kullanım için. Vdoc iş akışı uygulaması. 100 eşzamanlı bağlantı. Ticari kullanım için.

Vdoc iş akışı uygulaması. 100 eşzamanlı bağlantı. Ticari kullanım için.

Özellikleri
 • Количество рабочих мест
  100
 • Операционная система
  Windows XP, Windows 10, Windows Server 2012, Windows 7, Android, Linux, IOS, Другое, FreeBSD, MacOS
 • Страна
  Украина
 • Производитель
  К2
Show all features (6)

Ürün Açıklaması


VDoc yazılım ürünü, değişikliklerin geçmişini kaydederek, bilgileri uygun bir şekilde yedekleme ve farklı sürücülere ve sunuculara gönderme özelliği ile merkezi veri depolama ile farklı formatlarda belgelerle toplu çalışma için tasarlanmıştır.

İle arasındaki farklarVDoc Web:

 • İşin kararlılığı. Web uygulamalarının aksine uygulamalar ağ çökmelerine karşı dayanıklıdır. Web uygulamalarının aksine, uygulama "düşmeyecek" ve "donmayacaktır", komut dosyaları yürütülürken bir hata oluştuğunda gerçekleşmeyecek işlemler.
 • Hiçbir kısıtlama yoktur. Tarayıcılar web uygulamalarının yürütülmesine kısıtlamalar getirir: dosyaları yalnızca tarayıcı dizini içine yazabilirsiniz (kullanıcılar için uygun değildir), dosyalar sırayla indirilmelidir (her seferinde bir dosya), dosyaları VDoc sistemine geri indirirken, kullanıcının bir dosya seçmesi gerekir, dosya ile çalışmak için uygulamaları otomatik olarak çalıştırır; iletilen bilgilerin ve diğerlerinin boyutunda kısıtlamalar vardır. Tüm bu sınırlamalar bir VDoc web uygulamasının kullanılabilirliğini oluşturmaz. VDoc uygulamasında sınırlama yoktur! Uygulama ile, kullanıcı rutin işlemlerde zaman kaybetmez - program her şeyi otomatik olarak yapar!
 • Yüksek hız. VDoc, her bir işletim sistemi için makine kodunda derlenmiştir. VDoc uygulamalarını çalıştırmak için Python, Java makineleri, Framework Windows vb. Gibi bir tercüman programlarına gerek yoktur. VDoc kendini ek bir koltuk değneği olmadan çalıştırıyor!
 • Program aktarım kolaylığı. Dosyayı uygun işletim sistemine sahip bir cihazdan başka bir cihaza kopyalamanız yeterlidir.
 • Tepsi, kullanılabilirlik en aza indirin. Vdoc, ekranda herhangi bir yer tutmadan tepsiye (saatin yanındaki simgeler) küçültülebilir. Uygulama tasarımı, uygulama için ayrılan tüm alan kullanılarak özelleştirilebilir ve ekran boyutuna uyarlanabilir. Bir web tarayıcısında çalışma, uygulamayı web sörfü ile karıştırmamanızı sağlar.
 • Çok bağlantılı mimari. VDoc çok katmanlı bir uygulama mimarisi kullanır: İstemci uygulaması - Uygulama sunucusu - Veritabanı sunucusu. Bu, İnternet uygulamaları için en istikrarlı ve güvenli mimaridir.
 • Çoklu iş parçacığı. Birçok akışta bilgi alışverişi sayesinde dosyalarınız İnternet üzerinden mümkün olduğunca hızlı aktarılır.
 • Çapraz platform.Sunucu bölümü Windows, Linux, MacOS'ta çalışır. Ayrıca her işletim sisteminde 2 varyasyon vardır: grafiksel olarak, bir metin dizesi için komut olarak. İstemci bölümünde 2 sunum seçeneği vardır: Masaüstü seçeneği: Windows, Linux, MacOS için. Mobil uygulamalar için seçenek: Android, IOS, Windows, Linux, MacOS. Ayrıca, işlemcilerin kapasitesine bağlı olarak dağıtım seçenekleri vardır: 32 bit ve 64 bit.
 • Yerel uygulama. VDoc uygulaması, ilgili çeşitli işletim sistemleri için derlenmiş biçimde dağıtılır. Çalışması için üçüncü taraf tercümanlara ve çerçevelere ihtiyacınız yoktur.
 • Mobil uygulamalar. Android ve IOS için bir istemci tarafı seçeneği var.
 • Bağlı kullanıcılar hakkında tam bilgi. Bir web uygulamasının aksine, VDoc uygulaması kullanıcı bağlantıları üzerinde tam denetime sahiptir. Sistem yöneticisi şu anda bağlı olan (istemci uygulamalarının türüne bakılmaksızın) tüm kullanıcıları görür ve bu bağlantıları yönetebilir (bağlantıyı kes, engelle).
 • İkili veri alışverişi. VDoc uygulaması, uygulama sunucusuyla ikili biçimde iletişim kurar. Bu veri alışverişi normal JSon'dan daha hızlıdır ve bilgisayar korsanlığına karşı daha fazla korunur.
 • TCP, HTTP, HTTPS desteği. Uygulama sunucusu ve istemci uygulamasının kendisi TCP, HTTP, HTTPS olsun çeşitli protokoller üzerinde çalışabilir. Bu, yöneticinin en çok sevdiği veri alışverişini seçmesine olanak tanır.
 • İthalat / ihracat. Ctrl + C / ctrl + V tuşlarına basarak dosyaları içeren bir tablodan bilgi aktarabilir ve alabilirsiniz. Böylece, bir yere dosya listesi göndermeniz gerekiyorsa, bu görevi birkaç saniye içinde uygulayabilirsiniz.
 • Uzun süreçlerin yapılması. Bir web uygulamasının aksine, uygulamanın uzun süreçleri çalıştırırken herhangi bir sorunu yoktur. Bu sayede kullanıcılar dizinlerini senkronize edebilir, dizinler alabilir, dizinler gönderebilir, büyük miktarda veri gönderip alabilir, merkezi bir depo ile dosyaların mutabakatını kontrol edebilir.
 • Merkezi bir depo ile dizin senkronizasyonu. Uygulama yerel dizinleri merkezi bir depo ile senkronize etmenizi sağlar. Bu zaman alıcı bir işlemdir, ancak mümkün olduğunca çabuk yapılacaktır.
 • Dizinin tamamını yerel bir sürücüye indirin. Tarayıcı ve zaman çerçevesi tarafından getirilen kısıtlamalar nedeniyle, VDoc web uygulaması yerel dizini yüklerken bir sorunla karşılaştı. VDoc uygulaması, çoklu akış bilgilerini tüm dizinden yerel sürücüye indirir.
 • Dizini sunucuya yükleme. VDoc uygulaması mümkün olduğunca çabuk birçok iş parçacığında bilgilerinizi sunucuya gönderir.
 • Merkezi depo ile dosya sürümlerinin doğrulanması. Şimdi, VDoc uygulamasında, dosyaları merkezi bir havuzla karşılaştırabilirsiniz.
 • Şablonlardan dosya oluşturun.Doğrudan istemci uygulamasından, hazırladığınız şablonlardan seçerek dosyalar oluşturabilirsiniz. Dosya oluşturulacak ve ihtiyacınız olan düzenleyicide otomatik olarak açılacaktır.
 • Diğer özellikler. VDoc uygulamalarının yetenekleri sürekli büyüyor ve listelenen listeyle sınırlı değil. Ürünü satın aldıktan sonra bir yıl içinde ücretsiz olarak sunulacak güncellemeler sayesinde, sistemin geliştirme eğiliminde kalabilirsiniz.

Program özellikleris:

 1. Farklı diller için destek. Veritabanına farklı dillerde bilgi girebilir ve ihtiyacınız olan yeri seçebilirsiniz. İhtiyacınız olan yerelleştirme orada değilse ve gerçekten ihtiyacınız varsa, geliştirici gerekli çeviriyi ücretsiz olarak uygular.
 2. Dinamik olarak yüklenen ağaç. Ağacın ne kadar dallı olursa olsun, kaç element sakladığı önemli değil, Vdoc size ağaçtaki dallar hakkında maksimum hızda bilgi gösterecektir.
 3. Büyük miktarda veri. VDoc için terabayt nedir? Bu olağan veri boyutudur. VDoc'ta düzinelerce, eğer yüzlerce terabayt bilgi problemsiz bir şekilde saklanabilir, eğer sadece sunucularda bir yer varsa))). Büyük miktarda bilgi depolarken, VDoc hala hızlı bir şekilde çalışmaya devam ediyor.
 4. Düğümlere erişim haklarını kısıtlama.Erişim haklarının kısıtlanmasına ilişkin kapsamlı bir sistem, kullanıcılar için şubelere erişimi kısıtlamanıza olanak tanır.
 5. Virüsler ve diğer kötü amaçlı programlar verilerinizi yok edemez, çünkü bunlara erişemeyecek ...
 6. Kullanıcılar yok edemez VDoc sisteminde bilgi fiziksel olarak silinmediği ve dosyalar silinmek üzere kolayca işaretlendiği için, ancak bunlar daima sistemde saklanır. Ayrıca, kullanıcılar tarafından yapılan tüm değişiklikler günlüğe kaydedilir ve kaydedilir.
 7. VDoc ekip çalışması için tasarlanmıştır. Kullanıcı dosyayı çalışmaya götürürse, süreçteki diğer katılımcılar bu konuda bilgilendirilir (dosyayı çalışmaya götüren kullanıcıyı ve çalışmanın başladığı tarih ve saati görürler).

Ürün Telgraf Kanalı:https://t.me/vdocapp

Yazılım ürününün deneme sürümünü İnternet sayfasından indirebilirsiniz:https://corp2.net/index.php/category/download/

Programı kullanma hakkında video klipler:https://www.youtube.com/watch?v=mOPUxc1TaO0&list=PLRyc83tAN5QPryj6BwdlP0iaxRr51txaa

K2 sistemlerindeki değişikliklerin geçmişi:https://docs.google.com/document/d/1eLcmFqMta00qhNUNTMRIQEB9xKURbQlmM_glscE7qB8/edit?usp=sharing

Fiyat: $3,508.8

Stokta var


Доставка

Программные продукты поставляются в электронном виде

Быстрая оплата

Моментальная оплата покупок на сайте.

Подбор программ и услуг

Подбор программ и услуг по телефону, Viber, Telegram