+38 (067) 901-63-22 Sun 09:00—18:00
+38 (067) 901-63-22 Sun 09:00—18:00
sauazeblrbgrchnczednkdeunldusaespfinfrageogrcindidnirlitajpnkazkornorirnpolprtrousvksvnsweturukrrus

For example: VDoc

Shopping cart

0 goods
$0

Всего просмотров этой страницы: 398
En çok satan kitap!
MantisBT K2 Aylık rapor için gerekli raporlarla görevlerin uygulanmasını izlemek ve zaman maliyetlerini hesaplamak için bir sistem. MantisBT sistemi temelinde inşa edilmiş ve K2'de sonuçlandırılmıştır.

Aylık rapor için gerekli raporlarla görevlerin uygulanmasını izlemek ve zaman maliyetlerini hesaplamak için bir sistem. MantisBT sistemi temelinde inşa edilmiş ve K2'de sonuçlandırılmıştır.

Özellikleri
 • Количество рабочих мест
  Безлимит
 • Операционная система
  Windows XP, Windows 10, Windows Server 2012, Windows 7, Android, Linux, IOS, Другое, FreeBSD, MacOS
 • Страна
  Украина
 • Производитель
  К2
Show all features (6)

Ürün Açıklaması


Hata Kontrolü ve Zaman Takip Sistemi Şirketi 2.

Bu sistem değiştirilmiş bir Mantis hata kontrol sistemidir.

Sistem, çalışanlar tarafından gerçekleştirilen görevleri, belirli bir görev için harcanan zamanı gerçek zamanlı olarak izlemenize ve hem gün hem de yıl için istatistikleri tutmanıza ve raporlar oluşturmanıza olanak tanır.

Çalışanların verimsiz çalışma stillerini belirlemenize yardımcı olacak zaman ve üretkenliği kaydetmek için bir sistem. Sistem, zaman çizelgelerini, tabloları vb. Doldurmayı reddetmenize izin verecektir.

 Bu sistem, müşteriler veya şirket yönetimi için doğru raporlar hazırlamanızı sağlar.

Sistemdeki her görevin kendi durumu vardır. Her durum farklı renklerde görüntülenir ve farklı amaçlar için tasarlanmıştır.


İşletmenizin gelişimini engelleyebilecek verimsiz çalışma yaklaşımlarını belirlemenizi sağlar. En maliyetli görevler veya üretken çalışanlar veya ek denetime ihtiyaç duyan çalışanlar hakkında günlük, haftalık veya aylık bir rapor oluşturun.


Esnek bir zaman izleme sistemi, çalışanlarınızın belirli bir projede ne kadar zaman geçirdiğini ve ek kaynaklara nerede ihtiyaç olduğunu izlemenizi sağlar. İşçiler için saatlik ücretler, her bir projenin şirkete ne kadar mal olduğunu gerçek zamanlı olarak görmenizi sağlayacaktır. Bu verileri müşterileri faturalandırmak için de kullanabilirsiniz.


Raporlar (günlük, aylık) hem tablo şeklinde hem de grafik şeklinde oluşturulabilir.Zaman izleme sistemi, işletmenizin gelişiminde vazgeçilmez bir asistan haline gelecektir.

Fiyat: $877.2

Доставка

Программные продукты поставляются в электронном виде

Быстрая оплата

Моментальная оплата покупок на сайте.

Подбор программ и услуг

Подбор программ и услуг по телефону, Viber, Telegram

Customers who bought MantisBT K2 also bought