+38 (067) 901-63-22 Sun 09:00—18:00
+38 (067) 901-63-22 Sun 09:00—18:00
sauazeblrbgrchnczednkdeunldusaespfinfrageogrcindidnirlitajpnkazkornorirnpolprtrousvksvnsweturukrrus

For example: VDoc

Shopping cart

0 goods
$0

Всего просмотров этой страницы: 622

Bitrix: Web Sitesi Yönetimi - İşletme Add to comparison table

ürün kimliği: k2soft-262
Bitrix: Web Sitesi Yönetimi - İşletme Etkili iş geliştirme için tek elden çözüm
“Bitrix: Site Yönetimi - İşletme” bir sitede ekip çalışması organize etmek, bağlı kuruluş ağlarını yönetmek ve e-ticaret geliştirmek için geniş fırsatlar sunar.

“Business” yazı işleri ofisi bir iş portalının, büyük bir kuruluşun veya işletmenin kurumsal web sitesinin, bilgi ve referans sisteminin, çevrimiçi mağazanın ve diğer büyük ölçekli web projelerinin geliştirilmesi için tasarlanmıştır.

Etkili iş geliştirme için tek elden çözüm “Bitrix: Site Yönetimi - İşletme” bir sitede ekip çalışması organize etmek, bağlı kuruluş ağlarını yönetmek ve e-ticaret geliştirmek için geniş fırsatlar sunar. “Business” yazı işleri ofisi bir iş portalının, büyük bir kuruluşun veya işletmenin kurumsal web sitesinin, bilgi ve referans sisteminin, çevrimiçi mağazanın ve diğer büyük ölçekli web projelerinin geliştirilmesi için tasarlanmıştır.

Özellikleri
 • Количество рабочих мест
  Безлимит
 • Операционная система
  Windows XP, Windows 10, Windows Server 2012, Windows 7, Android, Linux, IOS, Другое, FreeBSD, MacOS
 • Страна
  Украина
 • Производитель
  Битрикс
Show all features (6)

Ürün Açıklaması


Bitrix Site Yönetimi - profesyonel bir web proje yönetim sistemi, oluşturma, destekleme ve başarılı geliştirme için evrensel bir yazılım ürünü: kurumsal siteler, çevrimiçi mağazalar, bilgi portalları, topluluk siteleri, sosyal ağlar ve diğer web projeleri:

 • kurumsal siteler;
 • çevrimiçi mağazalar;
 • bilgi portalları;
 • Topluluk siteleri
 • sosyal ağlar ve diğer web projeleri.

Bitrix: Site Yönetimi:

Basit site yönetimi

Siteyi yönetmek, normal bir metin düzenleyicisiyle çalışmak kadar basittir - işin teknik kısmı sizin için sistem tarafından gerçekleştirilecektir.Uyarlamalı arayüz "Hermitage" bir içerik yönetim sisteminin geliştirilmesini basitleştirir, hatalı kullanıcı işlemlerinin oranını azaltır, sitede değişiklik yaparken zaman kazandırır. Arayüz tercihlerinizi hatırlar ve site içeriğini yönetmek için daha az zaman harcamanıza izin verir.

Hazır işlevsellik

Yazılım ürünü şunları içerir:30'dan fazla modül içerik ve yapı yönetimi, İnternet üzerinden satış, sosyal ağ, medya dosyaları ve fotoğraf galerileri, forumlar, bloglar, reklamcılık ve diğer birçok site özelliği için.

Web güvenliği

Ürün, Pozitif Teknolojilerin bağımsız denetimi ile onaylanan, saldırıya karşı yüksek düzeyde site güvenliği sağlar. Kompleksin uygulama kalitesi"Proaktif Savunma": proaktif filtre, yerleşik web antivirüs, bir defalık parolalar (OTP) ve diğer koruma teknolojileri, yalnızca sistemin çekirdeğinin güvenilirliğine değil, aynı zamanda eklentileri ve geliştirmeleri de dikkate alarak Internet çözümünün güvenliğine de güven verir.

Yüksek performans

Sitenizin performansı her zaman kontrol altındadır. Sistem otomatik olaraktanılama iş ve sorunlartavsiyeler çevrimiçi bir projenin performansını artırmak. Ürün, sınırlı kaynak koşullarında bile performansta mükemmel sonuçlar elde etmenin yanı sıra, çok yüksek trafikli ve yüksek yoğun yüklere sahip web siteleri için yüksek performanslı sistemler oluşturmanıza olanak tanır.

Bulut Hizmetleri

Bitrix müşterilerine ücretsiz otomatik bulut yedekleme seçeneği sunar. Bitrix bulutunda, sitenizin 3 yedek kopyası daima saklanır. Ürün, Google Storage, Amazon S3, Microsoft'tan Windows Azure Storage, açık proje OpenStack ve diğer "bulutlar" ile uyumludur. Web Sitesi Hızlandırma (CDN) hizmeti, web sitenizin tüm statik içeriğini (resimler, css tarzı dosyalar, js komut dosyaları) bir içerik dağıtım ağı (İçerik Dağıtım Ağı veya İçerik Dağıtım Ağı, CDN) aracılığıyla indirmenize olanak tanır.

1C ile entegrasyon

Ürün 1C: Enterprise 8.2 ile tamamen uyumludur, böylece şirketin bilgi ortamına entegre bir çevrimiçi mağaza oluşturabilirsiniz: 1C'den ürün kataloglarını web sitesinde, fiyat listelerinde, boşaltma emirlerinde, durumlarında ve depodan siteden "1C" ye ve tam tersi dengeler.

Mobil Yönetim

Normal mobil cihazlardan siparişleri yönetin ve mağazanın işletimi hakkında temel raporlar alın. Hızla mal ekleyin ve akıllı telefonunuzdan sipariş barkod ile gemi. E-ticaretin tam kontrolünü ele alın, durumları yönetin, teslime izin verin ve siparişinizi mobil işlemek için gerekli diğer adımları uygulayın.

Mobil uygulamalar

Yeniden yayınlanmadan Bitrix platformunda çalışan siteler için iOS ve Android altında mobil uygulamaları hızla geliştirin, yayınlayın ve güncelleyin. Çevrimiçi mağazanın demo mobil uygulamasını akıllı telefonunuza veya tabletinize yükleyin, nasıl çalıştığını görün ve çevrimiçi mağazanız için uygulamayı Bitrix iş ortaklarından sipariş edin.


İlk site başlangıç standart uzman Küçük işletme
maliyeti 600 UAH 1500 UAH. 4500 UAH. 13000 UAH 9000 UAH 19000 UAH
Ana modül
Yapı yönetimi
Medya kütüphanesi
Bilgi blokları 2/2*
Yüksek yük blokları
SEO modülü
arama
Fotoğraf Galerisi 2.0
Bilgi Tabanı (Wiki)
reklâm
Evrensel Listeler
belgelerin akmaya
İlk site başlangıç standart uzman Küçük işletme
Online mağaza Temel *** genişletilmiş
Rapor Tasarımcısı
Stok muhasebesi
Ticaret kataloğu
CRM Entegrasyonu
Mağaza Yönetim Sihirbazı
para
İlk site başlangıç standart uzman Küçük işletme
Abonelik, Bültenler
forum
Bloglar
Web formları
Anketler
dönüştürme
E-posta Pazarlama
Eğitim, test
Web analizi
posta
Teknik destek
İş süreçleri
İş Süreç Tasarımcısı
İlk site başlangıç standart uzman Küçük işletme
Performans monitörü
Bulut depolama
Bulut hizmetleri
Aylık CDN Trafiği 5 GB 10 GB 30 GB 20 GB 40 GB
Buluta otomatik yedekleme 1000 Mb 2 GB 6 GB 4 GB 10 GB
Proaktif savunma
Görsel ölçeklendirme
A / B testi
Web kümesi
İlk site başlangıç standart uzman Küçük işletme
Sosyal Hizmetlerimiz
Web messenger
takvimler
Sosyal ağ
Hizmet “Bir fikriniz var!”
İlk site başlangıç standart uzman Küçük işletme
sıkıştırma
Medya oynatıcı
çeviri
Web Servisleri
AD / LDAP entegrasyonu
İlk site başlangıç standart uzman Küçük işletme
Mobil uygulama çevrimiçi mağazası * *
Push & Pull Teknolojisi
Mobil platform * *
Marketpleys
İlk site başlangıç standart uzman Küçük işletme
siteleri 1 2 2 2 2 2
Sunucular 2
veritabanları MySQL MySQL MySQL MySQL MySQL MySQL
Teknik destek

* Düzenleme, en fazla 2 bilgi bloğu değil, en fazla 2 yetkilinin alınmasına izin verir. Bir web projesini yönetmek için en fazla 2 koridor kaydedebilirsiniz (örneğin, sitenin yöneticisi ve editörü).
** "Mobil Zatosunka" nın AppStore ve google play'de yayınlanması için lisans için ödeme yapmanız gerekir.
*** “Maliy Business” yayın ofisinde “Kinuti koshiki kupitsev”, “Bu kiti topla” ve benzeri günlük fonksiyonlar var. Ürünün tüm işlevsel özelliklerini kaldırmak için yazı işleri ofisine gidebilirsiniz.

Fiyat: $666.7

Stokta var


Доставка

Программные продукты поставляются в электронном виде

Быстрая оплата

Моментальная оплата покупок на сайте.

Подбор программ и услуг

Подбор программ и услуг по телефону, Viber, Telegram