+38 (067) 901-63-22 Sun 09:00—18:00
+38 (067) 901-63-22 Sun 09:00—18:00
sauazeblrbgrchnczednkdeunldusaespfinfrageogrcindidnirlitajpnkazkornorirnpolprtrousvksvnsweturukrrus

For example: VDoc

Shopping cart

0 goods
$0

Всего просмотров этой страницы: 250

BAS Rozdrіbna pazarlık Add to comparison table

ürün kimliği: k2soft-239
BAS Rozdrіbna pazarlık BAS Rozdrіbna pazarlık

BAS Rozdrіbna pazarlık

Özellikleri
 • Количество рабочих мест
  1
 • Операционная система
  Windows XP, Windows 10, Windows Server 2012, Windows 7
 • Страна
  Украина
 • Производитель
  BAS
Show all features (6)

Ürün Açıklaması


Program Ürünü "BAS Rozdrіbna pazarlık"perakende satış mağazalarının (mağazaların) ve aynı zamanda kendiniz için iş süreçlerinin otomasyonu için atamalar, bu yüzden mümkün olduğunca perakende mağazalarının tabanına girdiğinizden emin olun. Program mağazalarda ve aşağıdaki mağazalarda emtia stokları alanını otomatikleştirmenizi sağlar Kasir'in çalışma karmaşasının parlaklığı.

"BAS Perakende satışları" nı çeşitli perakende gruplarında, mağazalarda, depolarda, kuruluşlarda ve mallarda mallarla depolamak ve yönetmek üzere yapılandırmak için gerekli mallardan yararlanmanıza izin vereceğiz.

Naichastishe, "BAS Rozdrіbna torgіvlya" çözümünü tamamen karmaşık görevler için en son programlarla birlikte uyguladı.

Arayüz özellikleri

Uygulamalı Rishennya geçerli arayüzü "Taksi" dağınık. Taksi arayüzünün temel özellikleri:

 • harika yazı tipi;
 • çalışan robotlar;
 • yeni bir navigasyon sistemi: araç çubuğu, araç çubuğu, menü çubuğu, menü;
 • povnovekstovogo şaka, vibranom, fonksiyonlar menüsü ve geleceğin tarihine erişim;
 • Listelerde Zruchny poshuk, kontrol poshuk;
 • dodati'nin canlıdaki gücü yak ob'kti'dir (belgeler, davidnikiv ve in unsurları), bu yüzden komuta ediyorum.

Bölge rukh ürünleri

Configuratsiya "BAS Rozdrіbna torgovlya" pіdtrimuє mallarla bu tür operasyonları engeller:

 • zamovlennya postochalka;
 • Hareket üzerine Zamovlennya;
 • nadhodzhennya vid postochalka;
 • dağıtım ve diğer toptan satışlarda realizatsiya;
 • mağazalarda eşya taşımak;
 • bir mağazanın depoları arasında hareket etmek;
 • stok alımı;
 • opributkuvannya;
 • yazma-çıkışlar;
 • kuruluşlar arası transfer.

Malların otomatik dağıtımının gerçekleştirilmesi, Viconanich Nalashtuvan temelinde mağazaya gitmiş olmalıyız.

"BAS Rozdrіbna torgіvlya" daki alım satım alanları sadece Grivnası'nda yapılır.

Kuruluşlar için, ek ödemeler için farklı bir sistem seçebilirsiniz: gezintiye ek ücret, gezintiye ek ücret ve MPD, tek vergi, tek vergi ve PDV.

Satış analizi ve kehanet sonrası tahliye

Satışların perakende fiyatlarının değeri ile aynı zamanda analizi. Emtia fazlasının depo bölgesi emtia konumunda olduğu gibi ürün özelliklerinde de korunur. Bir satış analizine ve mağaza ve koristuvach'a fazlalık bir mal fazlasına dayanarak, nakliyecide değişiklikler yapabilir, malların tarihini ve teslimat için ödeme planlayabilirsiniz.

Askıdaki sarf malzemeleri üzerinde kontrol

"BAS Rozdrіbna torgіvlya" programındaki malların envanteri, postochnik için bir fatura temelinde, ancak postochnik'in değiştirilmesi temelinde manuel olarak yapılır. Coristuvachev'in aksamasının geri kalanında, bazı durumlarda cilt posterinin malların teslimatı hakkında bilgi alması için perakendeciden haber almanız gerekir, ancak mallar düzgün bir şekilde satın alınmaz.

Önemli gül fiyatları

"BAS Різрібна Торговівії" programı, bir ticaret önleminde perakende fiyatları yönetmenin yollarını yönetmek için sürekli bir görüşe sahiptir. Mallar Merkez Ofisi, bir bütün mağazalar, bir grup dükkan ve bir deri mağazası okremo için geniş bir fiyat yelpazesi oluşturabilir. Hediye isimlendirmesinin okremі grubunda, mağaza yöneticisi olarak da görünebilirsiniz.

Koridor için malların mevcudiyeti hakkında bilgi girerek, malların fiyatını kontrol edebilir ve malları satın alabilir ve yeni fiyat listesinin belirlenmesi hakkında bilgi alabilirsiniz. Sistemin, satın alma fiyatı değerinin fiyatının fiyatına en iyi hizmeti vermesi gerekmektedir.

Listenin tüm bölümleri için teknolojik olarak herhangi bir zamanda yeni fiyatların tanınma olasılığı varsa, fiyatların dağılımı hakkında bir rapor uygulanmıştır.

Programda "BAS Rozdrіbna torgіvlya" fiyat etiketleri ve etiketleri fiyat onay belgesi olarak biçimlendirilebilir ve işaretlenebilir, bu yüzden bu özel bir arayüzdür.

Rozdrіb'de Satış

Satış kaydı için çalışan yazarkasa (RMK) giriş kullanıcı arayüzü kısmında yapılandırılabilir "BAS Perakende satışlar". Victoria'daki arayüz için RMK uyarlamaları küçük rozmіru ve programlanmış bir klavyeye sahip robotlar için görüntülenir. RMK'nın arayüzü, yazarkasa sayısını ayarlamaya ve konferans vermeye izin verir. Malların satışını diğer kuruluşlara ve mali kayıtlara ve resmi kuruluşlara yapılan diğer çeklere kaydettirmek için kasiyer izninin yapılandırılması.

Farklı ödeme türlerinin bulunduğu bölgeye dikkat edin: kredi kartı, banka kartı, banka kredisi ve alt sertifika sertifikaları ile ödeme. Daha geniş bir bakkal çantası yelpazesi mevcuttur: paradan tasarruf etmenizi sağlayan bir sistem, ödeme için yazar kasalar için yazar kasaya ve yazar kasalar için kısmi yazar kasa. Bir işlem deposuyla bankaya bakkal faturalarına dikkat edin.

Kitapları yönetme

"BAS Perakende satışlar", farklı zihin ve durumlardaki mevduatlarda belirlenmiş dağıtım fiyatları olan kitapları kontrol etme yeteneğini kontrol etmek için gereklidir:

 • Kіlkostі malları kontrol altında;
 • Sumi kontrolü;
 • Satın alma saati;
 • İndirim kartı alımlarının türü;
 • Özel Danimarka alımları;
 • Bir emtia sırasının Vidotka vid sumi;
 • Bir dizi mal alırken hediye ("al-sil").

Configuratsiya "BAS Rozdrіbna Torgovlya" da okremiy dovidnik'teki şarap kitabının altını hatırlayın. Farklı zihinlerin tek seferlik vesayetli baskısına baskı yapmanıza izin verir. Devrenin birikmiş eşik değerlerini, kilitliymiş gibi üstlenin, bu nedenle, hediye sertifikalı sertifikaların eşiğini geçerken satın almak için indirim kartlarını değiştirmeden. Düşükler otomatik olarak bir koristuvach komutu için kontrol edilir.

Devlet operasyonunun perakende analizöründe malların yeniden yapılandırılması

BAS Rozdrіbna Torgіlva, herhangi bir depo operasyonunun analizini yapmanıza izin verir. Kayıt alıcı tarafından yapılabilir, düşülen mallar, işlemin yürütülmesinde belirtilen nedenlerden dolayı gerçekleştirilebilir. Koristuvachev’in rozmіri hakkında ayrıntılı bilgi ve ticaret operasyonları sırasında kayıpların nedenleri üzerinde devlete ait operasyonların sesleri.

Personel Yönetim Mağazası

"BAS Розрібнаorgівії" programı, mağazanın gerçek çalışma saatlerini ve müşteriye hizmet verecek satıcıya satışların tasfiyesini planlama ve geri yükleme hakkına sahiptir. Uygulamayı kontrol etmeme ve satıcıların motivasyon sistemini güvence altına almama izin verin.

Tüketim mallarının analizi

"BAS Rozdrіbna torgіvlya" programı, her tür işlem için en yüksek gruplama ve ayrıntılı şifre çözme ile ses analizi ile oluşturulur. Dönem için ortalama mutlak değer göstergeleri, ortalama değer, saatteki dinamik göstergeler ve ticari işlemlerin etkinliğinin ortalama göstergeleri. Emtia gruplarının dağılımında olduğu gibi satış analizine özellikle saygı gösterildi, bu nedenle alıcılar grubu, znosovuvanih kitaplarının etkinliği değerlendirmeleri, rozprodazhiv.

Ticaret robotları

BAS Rozdrіbna Torgіlva, mevzuattan önce yürürlükteki tüm yasalara ve düzenlemelere uymak zorunda olan mali kayıt memurlarıyla hareket etme izni verir. Lütfen bağlı yazıcılarda arkadaş kontrolleri için şablonlara baktığınızdan emin olun.

Ek alma terminali kullanarak banka kartları için ödeme kabul edebilirsiniz.

Robot, perakende ticaretinde daha fazla sahiplik şekline sahip olmanın yanı sıra satın alma, manyetik kart okumaları içeren ekranlar ve barkod çubuğuna girmenizi sağlayan bir barkodlu teknolojiyi okumak için kullanılabilir.

Fiyat: $234.7

Stokta var


Доставка

Программные продукты поставляются в электронном виде

Быстрая оплата

Моментальная оплата покупок на сайте.

Подбор программ и услуг

Подбор программ и услуг по телефону, Viber, Telegram