+38 (067) 901-63-22 Sun 09:00—18:00
+38 (067) 901-63-22 Sun 09:00—18:00
sauazeblrbgrchnczednkdeunldusaespfinfrageogrcindidnirlitajpnkazkornorirnpolprtrousvksvnsweturukrrus

For example: VDoc

Shopping cart

0 goods
€0

Всего просмотров этой страницы: 503

برنامه گردش کار Vdoc. 50 اتصال همزمان. برای استفاده تجاری Add to comparison table

شناسه محصول: vdocapp50
برنامه گردش کار Vdoc. 50 اتصال همزمان. برای استفاده تجاری برنامه گردش کار Vdoc. 50 اتصال همزمان. برای استفاده تجاری

برنامه گردش کار Vdoc. 50 اتصال همزمان. برای استفاده تجاری

امکانات
 • Количество рабочих мест
  50
 • Операционная система
  Windows XP, Windows 10, Windows Server 2012, Windows 7, Android, Linux, IOS, Другое, FreeBSD, MacOS
 • Страна
  Украина
 • تولید کننده
  К2
Show all features (6)

توضیحات محصول


محصول نرم افزاری VDoc برای کار جمعی با اسناد در قالب های مختلف با صرفه جویی در تاریخ تغییرات ، ذخیره سازی متمرکز داده ها با امکان پشتیبان گیری آسان از اطلاعات و ارسال آن در درایوها و سرورهای مختلف در نظر گرفته شده است.

تفاوت ازوب VDoc:

 • ثبات کار. برنامه های کاربردی ، برخلاف برنامه های وب ، در برابر خرابی های شبکه مقاوم هستند. برنامه "خاموش نمی شود" و بر خلاف برنامه های وب ، "یخ نمی زند" ، فرآیندی که ممکن است هنگام بروز خطا هنگام اجرای اسکریپت ها به پایان نرسد.
 • هیچ محدودیتی وجود ندارد. مرورگرها محدودیت هایی را برای اجرای برنامه های وب اعمال می کنند: شما می توانید فایل ها را فقط در فهرست مرورگر بنویسید (که این کار برای کاربران راحت نیست) ، پرونده ها باید به نوبه خود بارگیری شوند (یک بار در یک بار) ، هنگام بارگیری پرونده ها به سیستم VDoc ، کاربر نیاز به انتخاب پرونده دارد ، شما نمی توانید به طور خودکار برنامه های کاربردی را برای کار با پرونده اجرا کنید ؛ محدودیت هایی در اندازه اطلاعات منتقل شده و بسیاری دیگر وجود دارد. همه این محدودیت ها قابلیت استفاده یک برنامه وب VDoc را ایجاد نمی کند. برنامه VDoc محدودیتی ندارد! با استفاده از برنامه ، کاربر در انجام کارهای روزمره وقت خود را تلف نمی کند - برنامه همه چیز را بطور خودکار انجام می دهد!
 • سرعت بالا VDoc برای هر سیستم عامل خاص به کد دستگاه وارد می شود. برای اجرای برنامه های VDoc ، هیچ برنامه مترجمی مانند پایتون ، ماشین های جاوا ، فریم ویندوز و غیره مورد نیاز نیست. VDoc خود را بدون "عصا" اضافی اجرا می کند!
 • سهولت انتقال برنامه کافیست فایل را از یک دستگاه با سیستم عامل مناسب در دستگاه دیگر کپی کنید.
 • به حداقل رساندن سینی ، قابلیت استفاده. Vdoc را می توان برای سینی (نمادهای نزدیک به ساعت) به حداقل رساند ، بدون اینکه جای مکانی روی صفحه بگیرد. طراحی برنامه با استفاده از تمام فضای اختصاصی برای برنامه ، می تواند با اندازه صفحه نمایش سفارشی و سازگار باشد. کار نکردن در یک مرورگر وب به شما امکان می دهد تا برنامه را با گشت و گذار در وب مخلوط نکنید.
 • معماری چند لینک. VDoc از یک معماری برنامه چند لایه استفاده می کند: برنامه مشتری - سرور برنامه - سرور پایگاه داده. این پایدارترین و امن ترین معماری برای برنامه های اینترنتی است.
 • چند رشته ای با تشکر از تبادل اطلاعات در بسیاری از جریانها ، پرونده های شما با بیشترین سرعت ممکن از طریق اینترنت منتقل می شوند.
 • سکوی متقاطعقسمت سرور در ویندوز ، لینوکس ، MacOS کار می کند. همچنین در هر سیستم عامل 2 تغییر وجود دارد: از لحاظ گرافیکی ، به عنوان دستور یک رشته متن. بخش مشتری دارای 2 گزینه ارائه: گزینه Desktop: برای ویندوز ، لینوکس ، MacOS. گزینه برای برنامه های تلفن همراه: Android ، IOS ، Windows ، Linux ، MacOS. همچنین بسته به ظرفیت پردازنده ها گزینه های توزیع وجود دارد: 32 بیتی و 64 بیتی.
 • برنامه بومی. برنامه VDoc برای انواع مختلف سیستم عامل ها به شکل کامپایل شده توزیع می شود. برای کار آن نیازی به مترجمین و چارچوب های شخص ثالث ندارید.
 • برنامه های تلفن همراه یک گزینه سمت مشتری برای Android و IOS وجود دارد.
 • اطلاعات کامل در مورد کاربران متصل بر خلاف یک برنامه وب ، برنامه VDoc کنترل کاملی بر اتصالات کاربر دارد. سرپرست سیستم همه کاربرانی را که در حال حاضر متصل هستند (صرف نظر از نوع برنامه های مشتری) می بیند و می تواند این اتصالات را مدیریت کند (قطع ، مسدود).
 • تبادل داده دودویی. برنامه VDoc به صورت دودویی با سرور برنامه ارتباط برقرار می کند. این تبادل داده سریعتر از JSon معمولی است و از هک شدن محافظت می شود.
 • از TCP ، HTTP ، HTTPS پشتیبانی کنید. سرور برنامه و برنامه سرویس گیرنده خود می توانند بر روی پروتکل های مختلف ، TCP ، HTTP ، HTTPS کار کنند. این به مدیر اجازه می دهد تا تبادل داده ای را که دوست دارد انتخاب کند.
 • واردات / صادرات با فشار دادن ctrl + C / ctrl + V می توانید اطلاعات را از یک جدول با پرونده ها صادر و وارد کنید. بنابراین ، اگر شما نیاز به ارسال لیستی از پرونده ها در جایی دارید ، می توانید این کار را در چند ثانیه عملی کنید.
 • انجام فرآیندهای طولانی. برخلاف یک برنامه وب ، برنامه هیچ مشکلی در اجرای فرآیندهای طولانی ندارد. با تشکر از این ، کاربران می توانند دایرکتوری های خود را همگام سازی ، دریافت دایرکتوری ، ارسال دایرکتوری ، ارسال و دریافت مقادیر عظیمی از داده ها ، هماهنگی پرونده ها با یک مخزن مرکزی را بررسی کنند.
 • هماهنگ سازی دایرکتوری با یک مخزن مرکزی. برنامه اجازه می دهد تا شما را به همگام سازی فهرست های محلی با یک مخزن مرکزی. این یک عمل زمان بر است ، اما این کار در اسرع وقت انجام می شود.
 • کل دایرکتوری را در درایو محلی بارگیری کنید. با توجه به محدودیت های اعمال شده توسط مرورگر و چهارچوب زمانی ، برنامه وب VDoc مشکلی در بارگیری فهرست محلی داشت. برنامه VDoc اطلاعات چند جریان را از کل دایرکتوری به درایو محلی بارگیری می کند.
 • بارگیری دایرکتوری در سرور. برنامه VDoc در اسرع وقت در بسیاری از موضوعات اطلاعات شما را به سرور ارسال می کند.
 • تأیید نسخه های پرونده با مخزن مرکزی. اکنون در برنامه VDoc می توانید پرونده ها را با یک مخزن مرکزی مقایسه کنید.
 • از قالب ها فایل ایجاد کنید.به طور مستقیم از برنامه مشتری ، می توانید با انتخاب آنها از قالب هایی که توسط شما تهیه شده است ، پرونده ایجاد کنید. پرونده ایجاد می شود و به طور خودکار در ویرایشگر مورد نیاز شما باز می شود.
 • سایر ویژگی ها قابلیت های برنامه های VDoc به طور مداوم در حال رشد است و به لیست ذکر شده محدود نمی شود. با تشکر از به روزرسانی هایی که طی یک سال پس از خرید محصول به صورت رایگان در دسترس قرار می گیرند ، می توانید در روند سیستم بمانید.

ویژگی های برنامهs:

 1. پشتیبانی از زبان های مختلف. می توانید اطلاعات را به زبان های مختلف وارد پایگاه داده کرده و مکان مورد نظر خود را نیز انتخاب کنید. اگر محلی سازی مورد نیاز شما وجود ندارد و واقعاً به آن احتیاج دارید ، توسعه دهنده ترجمه لازم را به صورت رایگان پیاده سازی می کند.
 2. درخت پویا بارگذاری شده. هر چقدر درخت شاخه ای باشد ، مهم نیست که چه تعداد عنصر آن را ذخیره کند ، Vdoc اطلاعات شما را در مورد شاخه های درخت را با حداکثر سرعت به شما نشان می دهد.
 3. مقدار زیادی از داده ها. ترابایت برای VDoc چیست؟ این اندازه معمول داده ها است. در VDoc ده ها ، اگر صدها ترابایت اطلاعات نتوانند بدون مشکل ذخیره شوند ، اگر فقط مکانی در سرورها وجود داشته باشد))). هنگام ذخیره مقدار زیادی از اطلاعات ، VDoc هنوز هم به سرعت کار خود را ادامه می دهد.
 4. محدود کردن حق دسترسی به گره ها.یک سیستم گسترده برای محدود کردن حقوق دسترسی به شما امکان می دهد دسترسی به شعب را برای کاربران محدود کنید.
 5. ویروس ها و دیگر برنامه های مخرب نمی توانند داده های شما را از بین ببرند ، زیرا امکان دسترسی به آنها وجود نخواهد داشت ...
 6. کاربران نمی توانند از بین ببرند داده ها را حذف یا خراب کنید ، زیرا در سیستم VDoc اطلاعات از نظر جسمی حذف نمی شوند و پرونده ها به سادگی برای حذف مشخص می شوند ، اما همیشه در سیستم ذخیره می شوند. و علاوه بر این ، تمام تغییرات ایجاد شده توسط کاربران ثبت شده و ذخیره می شوند.
 7. VDoc برای کار گروهی طراحی شده است. اگر کاربر پرونده را برای کار به کار بگیرد ، سایر شرکت کنندگان در این فرآیند از این امر مطلع می شوند (کاربر را می بیند که پرونده را برای کار برداشته و همچنین تاریخ و زمان کار را شروع کرده است).

کانال تلگرام محصولات:https://t.me/vdocapp

نسخه آزمایشی محصول نرم افزار را می توانید از صفحه اینترنت بارگیری کنید:https://corp2.net/index.php/categ/download/

کلیپ های ویدیویی درباره استفاده از برنامه:https://www.youtube.com/watch؟v=mOPUxc1TaO0&list=PLRyc83tAN5QPryj6BwdlP0iaxRr51txaa

تاریخچه تغییرات در سیستم های K2:https://docs.google.com/document/d/1eLcmFqMta00qhNUNTMRIQEB9xKURbQlmM_glscE7qB8/edit؟usp=sharing

قیمت: €1,583.3

در انبار


Доставка

Программные продукты поставляются в электронном виде

Быстрая оплата

Моментальная оплата покупок на сайте.

Подбор программ и услуг

Подбор программ и услуг по телефону, Viber, Telegram