+38 (067) 901-63-22 Sun 09:00—18:00
+38 (067) 901-63-22 Sun 09:00—18:00
sauazeblrbgrchnczednkdeunldusaespfinfrageogrcindidnirlitajpnkazkornorirnpolprtrousvksvnsweturukrrus

For example: VDoc

Shopping cart

0 goods
€0

Всего просмотров этой страницы: 861

گردش کار وب K2 Vdoc Add to comparison table

شناسه محصول: vdocweb
کتاب پرفروش!
گردش کار وب K2 Vdoc سیستم مدیریت اسناد مبتنی بر وب. این سیستم با ذخیره کردن تاریخ همه تغییرات ، اسناد را ذخیره می کند. اسناد در یک بانک اطلاعاتی مرکزی با امکان فوری تهیه نسخه پشتیبان از داده های افزایشی ذخیره می شوند.
مقدار اطلاعات ذخیره شده عملاً هیچ محدودیتی ندارد.

سیستم مدیریت اسناد مبتنی بر وب. این سیستم با ذخیره کردن تاریخ همه تغییرات ، اسناد را ذخیره می کند. اسناد در یک بانک اطلاعاتی مرکزی با امکان فوری تهیه نسخه پشتیبان از داده های افزایشی ذخیره می شوند. مقدار اطلاعات ذخیره شده عملاً هیچ محدودیتی ندارد.

امکانات
 • Количество рабочих мест
  Безлимит
 • Операционная система
  Windows XP, Windows 10, Windows Server 2012, Windows 7, Android, Linux, IOS, Другое, FreeBSD, MacOS
 • Страна
  Украина
 • تولید کننده
  К2
Show all features (6)

توضیحات محصول


سیستم مدیریت اسناد مبتنی بر وب. این سیستم با ذخیره کردن تاریخ همه تغییرات ، اسناد را ذخیره می کند. اسناد در یک بانک اطلاعاتی مرکزی با امکان فوری تهیه نسخه پشتیبان از داده های افزایشی ذخیره می شوند. مقدار اطلاعات ذخیره شده عملاً هیچ محدودیتی ندارد.

محصول نرم افزارVdoc این برنامه برای کار جمعی با اسناد در قالب های مختلف (به عنوان مثال Word ، Excel و غیره) با صرفه جویی در تاریخ تغییرات ، ذخیره سازی متمرکز داده ها با امکان پشتیبان گیری راحت از اطلاعات و ارسال آن در درایوها و سرورهای مختلف در نظر گرفته شده است.

ویژگی های سیستم VDoc:

1. سیستم VDoc یک رابط وب است و بر روی پروتکل های http یا https عمل می کند (پروتکل با رمزگذاری ترافیک).

2. محصول نرم افزاری VDoc کراس پلت فرم است. بخش سرور سیستم می تواند امروز در رایج ترین سیستم عامل ها کار کند: Windows، Linux، MacOS. کاربران می توانند تقریباً روی هر سیستم عامل (ویندوز ، لینوکس ، MacOS ، اندروید ، IOS ، FreeBSD و غیره) و در هر دستگاهی (لپ تاپ ، رایانه شخصی ، تلفن همراه ، تبلت ، تلویزیون و غیره) کار کنند ، که در آن مرورگرهای مدرن وجود دارد.

3. سیستم VDoc یک سیستم منبع باز است. می توانید سیستم را به همراه کد منبع تهیه کنید و در صورت لزوم سیستم را براساس نیاز خود تغییر دهید.

4- محبوب ترین DBMS های متقابل به عنوان سرور پایگاه داده استفاده می شوند: MsSQL ، Postgresql.

5- میزان داده هایی که می توانند در سیستم پردازش و ذخیره شوند محدود نیست. تفاوت زیادی در کار بین آرایه های اطلاعات با اندازه مگابایت و داده های بسیاری از ترابایت ها نخواهید داشت.

6. ویروس ها و دیگر برنامه های مخرب قادر به از بین بردن اطلاعات شما نیستند ، زیرا امکان دسترسی به آنها وجود نخواهد داشت ...

7. کاربران نمی توانند داده ها را ویران ، حذف یا آسیب ببینند ، زیرا در سیستم VDoc اطلاعات از نظر جسمی پاک نمی شوند و پرونده ها به سادگی برای حذف مشخص می شوند ، اما همیشه در سیستم ذخیره می شوند. و علاوه بر این ، تمام تغییرات ایجاد شده توسط کاربران ثبت شده و ذخیره می شوند.

8- استفاده از VDoc آسان است. بدون نیاز به نصب برنامه - فقط به سایت بروید و کار کنید. رابط با نکات ابزار بصری است. برای کار با VDoc نیازی به نصب افزونه ها یا نرم افزارهای شخص ثالث نیست. فقط یک مرورگر آن چیزی است که برای یک گردش کار مجازی مورد نیاز است.

9. VDoc برای کار گروهی طراحی شده است. اگر کاربر پرونده را برای کار به کار بگیرد ، سایر شرکت کنندگان در این فرآیند از این امر مطلع می شوند (کاربر را می بیند که پرونده را برای کار برداشته و همچنین تاریخ و زمان کار را شروع کرده است).

10- این سیستم امکان تهیه پشتیبان افزایشی ، ارسال اطلاعات در درایوهای مختلف ، سرورها را فراهم می کند.

11. جستجوی اطلاعات در VDoc بسیار سریع انجام می شود. جستجو بر اساس زمینه های مورد علاقه کاربران امکان پذیر است: شماره سند ، تاریخ سند ، طرف مقابل ، وضعیت سند ، عنوان ، اظهار نظر و غیره.

12. VDoc یک سیستم انعطاف پذیر برای محدود کردن حقوق دسترسی به اطلاعات فراهم می کند.

13. حالت حفاظت از اطلاعات پیشرفته (در صورت اختیاری موجود) به شما امکان رمزگذاری اطلاعات از ارائه دهنده میزبان و همچنین پاک کردن پرونده ها در رایانه محلی را می دهد.

14. VDoc سطح بالایی از ادغام با سایر راه حل های نرم افزاری را فراهم می کند. با تشکر از Api ، می توانید با سیستم VDoc اطلاعات سایر سیستم ها را مبادله کنید.

15. کار با VDoc بی خطر است. مرورگر حداکثر مجوزهای برنامه را محدود می کند.

با خرید سیستم VDoc ، شما نه تنها یک برنامه گردش کار ، بلکه یک دستیار و نگهدار تمام عیار اطلاعات خود را دریافت می کنید!


قیمت: €1,666.7

در انبار


Доставка

Программные продукты поставляются в электронном виде

Быстрая оплата

Моментальная оплата покупок на сайте.

Подбор программ и услуг

Подбор программ и услуг по телефону, Viber, Telegram