+38 (067) 901-63-22 Sun 09:00—18:00
+38 (067) 901-63-22 Sun 09:00—18:00
sauazeblrbgrchnczednkdeunldusaespfinfrageogrcindidnirlitajpnkazkornorirnpolprtrousvksvnsweturukrrus

For example: VDoc

Shopping cart

0 goods
€0

Всего просмотров этой страницы: 247

BAS Rozdrіbna چانه زنی Add to comparison table

شناسه محصول: k2soft-239
BAS Rozdrіbna چانه زنی BAS Rozdrіbna چانه زنی

BAS Rozdrіbna چانه زنی

امکانات
 • Количество рабочих мест
  1
 • Операционная система
  Windows XP, Windows 10, Windows Server 2012, Windows 7
 • Страна
  Украина
 • تولید کننده
  BAS
Show all features (6)

توضیحات محصول


محصول برنامه "BAS Rozdrіbna چانه زنی"برنامه های تعیین شده برای اتوماسیون فرآیندهای تجاری خرده فروشی ها (فروشگاه ها) و همچنین برای خودتان ، بنابراین حتماً تا حد امکان در پایه فروشگاه های خرده فروشی وارد شوید. این برنامه به شما امکان می دهد تا مساحت سهام کالاها را در فروشگاه ها و فروشگاه های زیر بصورت خودکار کنید. درخشش ظروف سرباز یا مسافر کار کسیر.

با پیکربندی "فروش خرده فروشی BAS" برای ذخیره و مدیریت عملیات با کالاها در گروه های مختلف خرده فروشی ، فروشگاه ها ، انبارها ، سازمان ها و کالاها ، ما به شما امکان می دهیم از کالاهای لازم استفاده کنید.

Naichastishe راه حل "BAS Razdrіbna torgіvlya" vikoristovuyut را بطور کامل با جدیدترین برنامه ها برای کارهای پیچیده به کار برد.

ویژگی های رابط

Rishennya کاربردی در رابط فعلی "تاکسی" پراکنده است. ویژگی های اصلی رابط تاکسی:

 • فونت عالی؛
 • روبات های کار؛
 • سیستم ناوبری جدید: نوار ابزار ، نوار ابزار ، نوار منو ، منو.
 • دسترسی به شوخی povnovekstovogo ، ویبرنوم ، فهرست عملکردها و تاریخ آینده؛
 • Zruchny poshuk در لیست ها ، poshuk را کنترل کنید.
 • قدرت dodati در vibran yak ob'kti است (اسناد ، عناصر davidnikiv و.) ، بنابراین من دستور می دهم.

کالاهای رخش

تنظیمات "BAS Rozdrіbna torgovlya" pіdtrimuє از بین بردن چنین عملیاتی با کالاها:

 • zamovlennya postochalka؛
 • Zamovlennya در حرکت؛
 • nadhodzhennya vid postochalka؛
 • تحقق توزیع و توزیع عمده فروشی؛
 • حمل کالاها در فروشگاه ها؛
 • جابجایی بین انبارهای یک فروشگاه؛
 • گرفتن موجودی؛
 • صفت
 • شارژ
 • انتقال بین سازمان ها.

تحقق توزیع خودکار کالاها ، ما باید بر اساس ویکونانیچ نالفقوان به فروشگاه برویم.

منطقه عملیات بازرگانی در "BAS Rozdrіbna torgіvlya" فقط در ارووینیا انجام می شود.

برای سازمان ها ، شما می توانید برای پرداخت های اضافی ، سیستم متفاوتی را انتخاب کنید: هزینه اضافی برای سوار شدن ، اضافی برای سوار شدن و MPD ، یک مالیات واحد ، یک مالیات واحد و PDV.

تجزیه و تحلیل فروش و انتشار به post-oracle

تجزیه و تحلیل فروش همزمان با ارزش قیمت خرده فروشی. منطقه انبار مازاد کالاها همانطور که در موقعیت کالایی است ، بنابراین در ویژگی های محصول حفظ می شود. بر اساس تجزیه و تحلیل فروش و مازاد کالاهای اضافی به فروشگاه و koristuvach ، می توانید در حمل و نقل تغییراتی ایجاد کنید ، تاریخ کالا و برنامه ریزی را برای تحویل برنامه ریزی کنید.

کنترل بر روی تجهیزات آویز

موجودی کالا در برنامه "BAS Rozdrіbna torgіvlya" به صورت دستی و بر اساس فاکتور برای postochnik انجام می شود ، اما بر اساس جایگزینی postochnik. در بقیه مشكلات كورستواچف ، باید درباره نگهداری بستر پستی بشنوید.

قیمت قابل توجه افزایش یافت

برنامه "BAS Razdrіbna torgіvlіva" دید روشنی از نحوه مدیریت قیمت خرده فروشی در یک اقدام تجاری دارد. دفتر مرکزی کالا می تواند طیف گسترده ای از قیمت ها را برای کل کالاها به عنوان یک کل ، برای یک گروه از مغازه ها و همچنین یک فروشگاه چرمی برای okremo تعیین کند. در گروه okremі نامگذاری هدایا ، همچنین می توانید به عنوان مدیر فروشگاه ظاهر شوید.

با معرفی اطلاعاتی درباره در دسترس بودن محصول راهرو ، می توانید قیمت را کنترل کرده و محصول را خریداری کرده و از قیمت توزیع جدید قیمت آن را دریافت کنید. این سیستم موظف است بهترین قیمت را برای ارائه بهای قیمتی از ارزش ارزش قیمت خرید ارائه دهد.

در صورت وجود امکان تشخیص در دفتر قیمت های جدید برای کلیه قسمت های لیست در هر زمان که از نظر فن آوری وجود داشته باشد گزارشی در مورد توزیع قیمت ها اجرا شده است.

در برنامه "BAS Rozdrіbna torgіvlya" برچسب ها و برچسب های قیمت می توانند به عنوان سند تأیید قیمت قالب بندی و علامت گذاری شوند ، بنابراین این یک رابط ویژه است.

فروش در rozdrіb

تنظیم "فروش خرده فروشی BAS" در بخشی از رابط کاربری مقدماتی برای ثبت اسکناس در حال کار (RMK) برای ثبت فروش. سازگاری رابط RMK برای وکتوریا در نمایشگرهای کوچک rozmіru و برای روباتهای دارای صفحه کلید برنامه ریزی شده. رابط RMK اجازه می دهد تعداد صندوق های پول نقد را تنظیم کرده و به همایش دهید. پیکربندی مجوز صندوقدار برای ثبت فروش کالاها به سازمان های دیگر و سایر چک های مربوط به ثبت های مالی و همچنین سازمانهای رسمی.

به منطقه انواع مختلف پرداخت توجه کنید: پرداخت با کارت اعتباری ، کارت بانکی ، وام بانکی و گواهی نامه. طیف گسترده ای از کیسه های مواد غذایی موجود است: سیستمی برای صرفه جویی در پول ، ثبت در صندوق های پول برای ثبت وجه نقد برای پرداخت ، و صندوق پستی جزئی برای صندوق های پول. به فروشگاه اینترنتی معاملات خود به صورتحساب مواد غذایی به بانک توجه کنید.

مدیریت کتاب

"فروش خرده فروشی BAS" برای كنترل توانایی كنترل كتابهای دارای قیمت توزیع تعیین شده در سپرده های ذهن و موقعیتهای مختلف ضروری است:

 • کالاهای Kklkostі در چک؛
 • چک Sumi؛
 • ساعت خرید؛
 • نوع خرید کارت تخفیف؛
 • خریدهای ویژه دانمارکی؛
 • Vidotka vid sumi یک ردیف کالا؛
 • هدیه هنگام خرید مجموعه ای از کالاها ("خرید-پاک کردن").

در Configuratsiya "BAS Rozdrіbna Torgovlya" ، ته کتاب شراب را در dovidnik okremiy به یاد داشته باشید. به شما این امکان را می دهد که بر روی یک دزد یک طرفه از ذهن های مختلف فشار بیاورید. آستانه های انباشته مدار را مانند آن قفل کنید ، بنابراین بدون تغییر کارت های تخفیف برای خرید هنگام عبور از آستانه ، منطقه گواهینامه های هدیه. کمترین سرعت به طور خودکار برای فرمان یک koristuvach بررسی می شود.

بازسازی کالاها در آنالایزر خرده فروشی عملیات ایالتی

BAS Rozdrіbna Torgіlva اجازه می دهد تا تجزیه و تحلیل از هرگونه عملیات انبار را انجام دهید. ثبت نام توسط خریدار می تواند انجام شود ، کالاهای کسر شده ممکن است به دلایل مشخص شده در اجرای معامله انجام شود. به نظر می رسد برای اطلاعات متعلق به دولت در مورد اطلاعات دقیق Korizuvachev در rozmіri و دلایل ضرر در عملیات تجاری.

فروشگاه مدیریت پرسنل

برنامه "BAS Розрібнаorgівії" حق برنامه ریزی و ترمیم ساعات کاری واقعی فروشگاه و همچنین ترخیص فروش را به فروشنده دارد که در خدمت مشتری خواهد بود. به من اجازه می دهم که رویه را کنترل کنم و سیستم انگیزه فروشندگان را تضمین کنم.

تجزیه و تحلیل کالاهای مصرفی

برنامه "BAS Rozdrіbna torgіvlya" با تجزیه و تحلیل صدا با بالاترین سطح گروه بندی و رمزگشایی دقیق برای انواع عملیات تشکیل شده است. شاخص های ارزش مطلق ارائه شده برای دوره ، ارزش متوسط ، شاخص های دینامیکی در ساعت و شاخص های متوسط اثر بخشی فعالیت های تجاری. احترام ویژه ای به تجزیه و تحلیل فروش داده شده است ، همانطور که در توزیع گروه های کالایی ، بنابراین گروه خریداران ، ارزیابی اثربخشی کتاب های znosovuvanih ، rozprodazhiv.

تجارت روبات ها

BAS Rozdrіbna Torgіlva اجازه فعالیت با ثبت نام کنندگان مالی را می دهد ، که موظف به رعایت کلیه قوانین و مقررات مربوطه قبل از قانون هستند. لطفاً حتماً الگوهای مربوط به بررسی دوستان در چاپگرهای متصل را بررسی کنید.

ممکن است بتوانید با استفاده از ترمینال خرید اضافی ، پرداخت کارتهای بانکی را بپذیرید.

این ربات به گونه ای طراحی شده است که دارای مالکیت بیشتری باشد و همچنین در تجارت خرده فروشی نیز به پیروزی برسد: نمایشگرهایی با خرید ، بازخوانی کارتهای مغناطیسی و همچنین می توان از آن برای خواندن فن آوری با بارکد استفاده کرد که به شما امکان می دهد نوار بارکد را وارد کنید.

قیمت: €223

در انبار


Доставка

Программные продукты поставляются в электронном виде

Быстрая оплата

Моментальная оплата покупок на сайте.

Подбор программ и услуг

Подбор программ и услуг по телефону, Viber, Telegram