+38 (067) 901-63-22 Sun 09:00—18:00
+38 (067) 901-63-22 Sun 09:00—18:00
sauazeblrbgrchnczednkdeunldusaespfinfrageogrcindidnirlitajpnkazkornorirnpolprtrousvksvnsweturukrrus

For example: VDoc

Shopping cart

0 goods
€0

Всего просмотров этой страницы: 902

اسناد BAS Add to comparison table

شناسه محصول: k2soft-151
اسناد BAS "BAS Dokumentoobig KORP" یک راه حل ابتکاری کلاس ECM (Enterprise Content Management) با طیف گسترده ای از قابلیت ها برای مدیریت فرایندهای تجاری و کار گروهی است.

"BAS Dokumentoobig KORP" یک راه حل ابتکاری کلاس ECM (Enterprise Content Management) با طیف گسترده ای از قابلیت ها برای مدیریت فرایندهای تجاری و کار گروهی است.

امکانات
 • Количество рабочих мест
  1
 • Операционная система
  Windows XP, Windows 10, Windows Server 2012, Windows 7
 • Страна
  Украина
 • تولید کننده
  BAS
Show all features (6)

توضیحات محصول


فرصت های کاربردی محصول نرم افزاری "BAS DOCUMENTOOB_G CORP"

"BAS Document Management KORP" در یک مجموعه طیف گسترده ای از وظایف اتوماسیون حسابداری اسناد ، تعامل کارمندان ، کنترل و تجزیه و تحلیل رشته عملکرد را حل می کند. این برنامه از کار چند کاربره در شبکه محلی یا از طریق اینترنت پشتیبانی می کند. "BAS Document Management KORP" با کلیه الزامات قانونی و نظارتی حاکم بر رویه کار با اسناد مطابقت دارد.

تطابق با مقررات اوکراین

"BAS Dokumentoobig KORP" به شما امکان می دهد تا فرآیندهای تجاری گردش کار سازمانی و اداری را مطابق با تصمیمات اصلی و قوانینی که بر مدیریت کار اداری و گردش کار در اوکراین حاکم است ، به طور خودکار انجام دهید:

 • قانون اوکراین مورخ 05.22.2003 شماره 851-IV "درباره اسناد و اسناد الکترونیکی"
 • قانون اوکراین مورخ 05.07.1994 شماره 80/94-VR "درباره محافظت از اطلاعات در سیستم های اطلاعاتی و ارتباطی"؛
 • قانون اوکراین مورخ 02.10.1996 شماره 393/96-BP "درباره توده ذرت توده ها"
 • فرمان کابینه وزیران اوکراین مورخ 30.11.2011 شماره 1242 "در مورد اتمام دستورالعمل های معمولی برای فعالیت های روحانی در مقامات مرکزی منطقه خودمختار؛
 • قطعنامه کابینه وزیران اوکراین مورخ 28 اکتبر 2004 شماره 1453 "در مورد صدور روال استاندارد برای مدیریت اسناد الکترونیکی در مقامات ویسکوز".

با اسناد کار کنید


"BAS Dokumentoob_g KORP" به شما امکان می دهد با اسنادی از هر نوع کار کنید. هر سند همراه با کارت ثبت نام و ثبت نام است ، مجموعه ای از جزئیات آن مطابق با "دستورالعملهای مربوط به کار روحانی شماره 1153 مورخ 10/17/1997" ، مصوبه هیأت وزیران "مبنی بر تصویب روال استاندارد برای اجرای مدیریت اسناد الکترونیکی در مراجع".

ذخیره و حق دسترسی

در پیکربندی برنامه "BAS Dokumentoobіg KORP" اسناد و پرونده های داخلی با در نظر گرفتن حقوق دسترسی در ساختار پوشه ذخیره می شوند.

ساختار پوشه را می توان مطابق با ساختار سازمانی شرکت یا از نوع نوع سند تشکیل داد.

هر پوشه تنظیم شده است که به کاربران یا گروههای کاربران امکان انجام عملیات مختلف را می دهد: بخوانید ، اضافه کنید ، ویرایش کنید یا حذف کنید.
علاوه بر این ، تمام داده های پیکربندی "مستندات BAS KORP" بسته به نوع اسناد ، علائم دسترسی به اسناد ، گروه های خبرنگاران و گروه های افراد ، سازمان ها و موضوعات تجاری ، به حقوق دسترسی محدود می شوند.
مستقیماً فایلها می توانند هم در infobase و هم در حجم در دیسک ذخیره شوند.

بارگیری خودکار پرونده ها از کاتالوگ

این برنامه می تواند به طور خودکار فایلها را در فهرست محلی مشخص شده در شبکه محلی بارگذاری کند. به محض اینکه یک پرونده یا پوشه همراه با پرونده ها در این فهرست قرار گرفت ، بلافاصله با حفظ نام های اصلی و ساختار زیر پوشه ها به پوشه Document Management منتقل می شوند. پرونده های بارگیری شده به طور خودکار شناخته می شوند ، ایندکس می شوند و می توانند بلافاصله در مدیریت اسناد شرکت شما درگیر شوند. استفاده از آن برای ادغام راحت است ، به عنوان مثال ، با اسکنرهای جریان شبکه ، دستگاههای فکس و سایر کاربردها.

ثبت اسناد و مدارک ورودی و خارج از کشور

"BAS Dokumentoob_g KORP" به شما امکان می دهد مکاتبات ورودی و خروجی را ضبط و ثبت کنید. در همان زمان ، تولید خودکار از طریق شماره های ثبت نام طبق قوانین پیچیده انجام می شود.
ثبت اسناد مطابق با استانداردهای ایالتی ، دستورالعملهای استاندارد و آداب و رسوم کارهای داخلی انجام می شود.
ثبت اسناد با مراحل زیر همراه است:

 • حسابداری از اسناد دریافت شده ، چاپ بارکد و تمبرهای ثبت نام.
 • اتوماسیون روش بررسی اسناد و کنترل های بعدی؛
 • اطلاع از مجریان؛
 • حمایت از مهلت تنظیم شده برای اجرای اسناد.
 • تشکیل پرونده ها ، انتقال پرونده های بسته برای ذخیره سازی و یا ویرانی بایگانی.
 • گزارش های بعدی در مورد دریافت و اجرای اسناد در اسناد منقضی شده.

حسابداری از برنامه های شهروندان

این برنامه ثبت نام و رسیدگی به درخواست های شهروندان را مطابق قانون اوکراین شماره 393/96-BP مورخ 02.10.1996 "درباره درخواستهای شهروندان" فراهم می کند.
حسابداری برای نسخه های تکراری و درخواست های مکرر و همچنین ارسال درخواست های شهروندان به و از طرف شخص ثالث ارائه می شود.
برای کار با درخواست های شهروندان ، از یک محل کار ویژه استفاده می شود که در آن متخصص بلافاصله کلیه درخواست های شهروندان دریافت شده ، سابقه مکاتبات و سایر اطلاعات همراه در مورد آنها را مشاهده می کند. برای تجزیه و تحلیل و کنترل اجرای فرجام خواهی شهروندان ، از گزارشات "اجرای فرجام خواهی شهروندان" ، "ساختار تجدید نظر برای دوره" ، "دینامیکی تعداد تجدیدنظرها" ، "لیست درخواستهای شهروندان" استفاده می شود.

حسابداری از قراردادها

در "BAS Documentoobig KORP" چرخه عمر کامل اسناد قرارداد به صورت خودکار است:
تهیه پیش نویس قرارداد؛

 • هماهنگی پیش نویس توافق نامه ، اعم از خارجی و داخلی؛
 • حسابداری کلیه اسناد مربوط به قرارداد ، برای مثال ، اقدامات ، توافق نامه های اضافی.
 • حسابداری و کنترل اعتبار قراردادها؛
 • تمدید خودکار اعتبار طبق قوانین مندرج در قرارداد؛
 • • حسابداری چند رقمی مبلغ قرارداد؛
 • حسابداری و کنترل اجرای تعهدات مالی طبق قرارداد.
 • کنترل در دسترس بودن اسناد و مدارک پشتیبان تحت قرارداد ، به عنوان مثال ، فاکتور؛
 • کنترل برگشت نسخه های منتقل شده اسناد تحت قرارداد؛
 • فسخ قرارداد


برای تجزیه و تحلیل کارهای پیمانکاری ، گزارش هایی از قبیل "لیست توافق نامه های منعقده" ، "قراردادهای با قراردادهای منقضی" ، "اسناد همراه با توافق نامه" ، "دینامیک تعداد توافق نامه های منعقده" ، "دینامیک مبلغ توافق نامه های منعقده" ، "توافق های پایان یافته" ارائه شده است.

اسکن

"BAS Documentation KORP" امکان بارگیری اسناد و مدارک داخلی و خروجی ، اسکنرها از هر نوع پشتیبانی از رابط TWAIN را فراهم می کند. اسکن در قالب های jpg ، pdf و tif از جمله چند صفحه انجام می شود.
این برنامه با شناسایی خودکار بارکد اسناد و تشکیل پرونده های چند صفحهای tif یا pdf از اسکن جریان پشتیبانی می کند.
شناسایی خودکار تصاویر اسکن شده و جستجوی متن کامل اسناد شناخته شده ارائه می شود.

E-MAIL

نامه داخلی یکپارچه شده در "CORP Management Document BAS" اجازه می دهد:

 • هرگونه اسناد یا پرونده ها را از طریق برنامه به طور مستقیم از طریق ایمیل بفرستید.
 • اسناد ورودی یا داخلی را از طریق ایمیل بارگذاری کنید.
 • هنگام استفاده از EDS ، پرونده های امضا شده و رمزگذاری شده را ارسال و دریافت کنید.
 • جستجوی حروف با جزئیات و استفاده از جستجوی سریع ، جستجو ، از جمله موارد دیگر ، و متن متنی حروف.
 • علاوه بر این ، این برنامه به طور خودکار پستی را کنترل می کند و پیامی را که در گوشه سمت راست پایین ظاهر می شود ، هنگام ورود پیام های جدید ، نشان می دهد. اگر مکاتبات در نامه وجود داشته باشد ، این برنامه گزارش می دهد ، لینک های پیوندی را در قسمت خواندن و کارت نامه نشان می دهد.

عملکرد کارها توسط MAIL

این کار را می توان از طریق نامه ، به سادگی با پاسخ به پیام های پستی ویژه که بطور خودکار توسط برنامه ارسال می شود ، انجام داد.

مشاهده ، ویرایش و کنترل نسخه های مختلف

برای مشاهده و ویرایش اسناد ، "BAS Documentation KORP" از برنامه های مناسب نصب شده بر روی رایانه های محلی کاربران استفاده می کند.

کار روزمره با اسناد و پرونده ها مستقیماً در "دسک تاپ" انجام می شود. کاربر لیستی از اسناد قابل ویرایش و لیستی از کارهایی را که اتمام نشده است می بیند ؛ یک تنظیم "دسک تاپ" با قابلیت حذف ، اضافه کردن یا تعویض عناصر یک بخش خاص ارائه می شود.

"BAS Dokumentoob_g KORP" دسترسی کارمندان به پرونده ها را برای مشاهده و ویرایش فراهم می کند. درگیری ها هنگام ویرایش اسناد به لطف مکانیسم قفل پرونده حذف می شوند.
هنگام ذخیره تغییرات در infobase ، نسخه جدیدی از پرونده بطور خودکار با نویسنده ، تاریخ و زمان ایجاد ایجاد می شود.

به طور مستقیم از کارت پرونده می توانید لیست نسخه ها را مشاهده کنید ، نسخه های غیر ضروری را حذف کرده ، نسخه فعال (فعلی) را تغییر دهید. برای فایل های با فرمت های محبوب (doc ، rtf ، html ، txt ، odt) مقایسه نسخه پشتیبانی می شود.

اسناد و پرونده ها

در "BAS Documentation KORP" کاربران می توانند از قالب های پر شده به صورت خودکار پرونده ها و اسناد پیکربندی و استفاده کنند. هنگام ایجاد پرونده جدید از یک الگوی ، زمینه های قالب بطور خودکار با اعتبارنامه ها پر می شوند ، به عنوان مثال ، نام ، نویسنده ، تاریخ ایجاد ، مبلغ قرارداد ، جزئیات طرف قرارداد.
هنگام ایجاد یک سند جدید از یک الگوی ، بلافاصله جزئیات آن مطابق قالب پر می شود و کلیه پرونده های مشخص شده در قالب بطور خودکار به سند متصل می شوند که به نوبه خود ، همچنین به طور خودکار بر اساس جزئیات سند پر می شوند.

اسناد بارکد

در "BAS Documentation KORP" به کلیه اسناد بطور خودکار بارکدی اختصاص داده می شود که می تواند:

 • چاپ روی یک برگه جداگانه
 • چاپ روی صفحه عنوان یک مقاله کاغذ.
 • چاپ برچسب؛
 • به عنوان یک تصویر الکترونیکی وارد کنید.

از بارکدها برای جستجوی سریع مدارک معتبر و پیوست کردن پرونده ها به طور خودکار در اسکن جریان استفاده می شود.

چاپ مراکز ثبت نام نسخه برداری

در "BAS Documentation KORP" کاربران می توانند تمبر ثبت نام سندی را که حاوی نام سازمان ، شماره ثبت و تاریخ ثبت نام ، بارکد است ، چاپ کنند. تمبر ثبت نام را می توان هر دو در یک برگه جداگانه و در بالای صفحه عنوان یک مقاله کاغذی چاپ کرد.

ارتباط بین اسناد و مدارک

"BAS Documentation KORP" روابط عادی بین اسنادی را ایجاد می کند که بطور مثال در هنگام ثبت اسناد پاسخ به طور خودکار برقرار می شوند. این برنامه به شما امکان می دهد روابط اضافی بین اسناد را پیکربندی کنید و قوانین استفاده از این روابط را برای انواع سند مشخص کنید. ارتباطات منفرد ، چندگانه ، یک طرفه و دو طرفه پشتیبانی می شوند.

قطعنامه های شدید در اسناد

در کارت اسناد "BAS Documentation KORP" می توانید چندین قطعنامه را مشخص کنید. قطعنامه ها بطور خودکار توسط فرآیند بازبینی بررسی ایجاد می شوند یا می توانند به صورت دستی وارد شوند. در عین حال ، نویسندگان قطعنامه ها نه تنها می توانند کارمندان شرکت یا موسسه شما باشند بلکه مسئولان سازمان های شخص ثالث نیز باشند.

پیش نویس اسناد درج شده

در برنامه "BAS Documentation KORP" می توانید انتقال اسناد دریافتی به سازمانهای شخص ثالث و همچنین دریافت اسناد دریافتی هدایت شده از سازمانهای شخص ثالث را در نظر بگیرید. در همان زمان ، این برنامه به شما امکان می دهد تا زمان اجرای اسناد ارسال شده را کنترل کنید.

کنترل اسناد منتقل شده

حسابداری برای انتقال اسناد به مسئولان خبرنگار و کنترل زمان بازگشت اسناد منتقل شده فراهم می شود.

فرآیندهای تجاری و کار مفید

در برنامه "BAS Documentation KORP" کار گروهی با اسناد با استفاده از فرآیندهای تجاری زیر انجام می شود:

 • ملاحظات: سند برای بررسی به رئیس ارسال می شود و با تصویب آن به نویسنده سند برگردانده می شود. در این حالت ، به طور مستقیم در جریان رسیدگی ، یک مقام مسئول می تواند متن متن را تهیه کرده یا سندی را برای اجرای یا آشنایی ارسال کند.
 • اعدام: این سند برای اجرا به کلیه کاربران موجود در لیست و به کنترل کننده منتقل می شود تا دستورالعمل اجرایی را رعایت کنند. یکی از کاربران می تواند به عنوان مجری مسئول منصوب شود.
 • تصویب: اسناد متصل به چنین فرایند تجاری توسط پاسخ دهندگان مشخص شده به تصویب رسیده و سپس به نویسنده این فرایند تجاری بازگردانده می شود تا خود را با نتایج تأیید آشنا کنند یا برای تصویب مجدد ارسال کنند. در "BAS Documentation KORP" گزینه های تأیید مانند:
  • موازی
  • پی در پی؛
  • مختلط (موازی و سریال) ، از جمله در نظر گرفتن شرایط مسیریابی.
 • تصویب: این سند برای تأیید به شخص مسئول ارائه می شود و برای آشنایی با نتیجه تأیید به نویسنده سند برگردانده می شود.
 • ثبت نام: این سند به منشی جهت اختصاص شماره ثبت ، درج مهر سازمان و ارسال آن به خبرنگار می رسد.
 • آشنایی: با استفاده از این فرایند تجاری ، سند لازم برای آشنایی به کلیه کاربران موجود در لیست ارسال می شود.
 • دستورالعمل: با استفاده از این فرایند تجاری می توانید دستورالعمل هایی را برای کارمندان صادر کنید و اجرای آنها را تأیید کنید.
 • پردازش یک سند دریافتی: این فرایند تجاری چرخه کامل پردازش یک سند دریافتی را خودکار می کند - بررسی ، اجرای ، نوشتن.
 • پردازش برون مرزی: این فرایند تجاری چرخه کامل ایجاد یک سند خروجی - تأیید ، تأیید ، ثبت را خودکار می کند.

می توان تکالیف را نه تنها به نوازندگان خاص بلکه به نقش ها اختصاص داد. به عنوان مثال ، می توان برای تأیید نقش "کارگردان" سندی ارسال کرد و برنامه به طور خودکار وظیفه مربوطه را به کسی که در حال حاضر این نقش را انجام می دهد - به خود کارگردان یا معاون خود تحویل می دهد.

برای اطمینان از مسیریابی دقیق ، می توانید الگوهای مربوط به مسیر فرآیند کسب و کار را برای هر نوع سند با توجه به مسیریابی شرطی پیکربندی کنید. بنابراین ، به عنوان مثال ، از یک الگوی برای توافق در مورد قراردادها استفاده می شود ، که مقدار آن از 20 هزار هزارتومان بیشتر است و دیگری برای هماهنگی همه توافق های دیگر. شرایط مسیریابی را می توان در حالت طراحی و یا با زبان داخلی تنظیم کرد.

مهلت اجرای فرایندهای تجاری با در نظر گرفتن برنامه کاری کارمندان کنترل می شود و می تواند نه تنها در روزها بلکه در ساعتها و حتی در دقیقه محاسبه شود.

راه اندازی خودکار فرآیندهای کسب و کار در برنامه.

سلسله مراتب تابع فرایندهای تجاری و وظایف آنها پشتیبانی می شود. هنگام ایجاد یک فرآیند کسب و کار ، می توانید مشخص کنید که این وظیفه تابع یک فرایند تجاری دیگر است. بنابراین ، سلسله مراتبی از فرایندها و وظایف تجاری ایجاد می شود ، که همه شرکت کنندگان در این فرایندهای تجاری با در نظر گرفتن حقوق دسترسی می توانند مشاهده کنند.
این امکان وجود دارد که به طور موقت فرآیندهای تجاری متوقف شود ، که در مورد کلیه فرایندهای تجاری فرعی و وظایف آنها صدق می کند.

ادغام فرآیندهای تجاری با سایر اطلاعات اطلاعات

هدف اصلی این مکانیسم ادغام خودکارسازی چنین فرآیندهای پردازش داده هایی است که از مرزهای پایگاههای اطلاعاتی مختلف عبور می کنند. عبور از این مرزها برای کاربران نامرئی است. نمونه ای از یک فرایند تجاری که از مرز پیکربندی ها عبور می کند: روند پردازش سفارش مشتری در پایگاه اطلاعات مدیریت تجارت ، نسخه 3 آغاز می شود ، در BAS Documentation KORP ادامه می یابد و دوباره در مدیریت تجارت پایان می یابد.

پیوند کار هر روز

پنجره "امور جاری" در دسک تاپ با شروع برنامه باز می شود. این اطلاعات خلاصه در مورد وظایف کاربر و زیردستان (برای مدیران) ، رویدادهای تقویم ، پیام های پستی و انجمن در مورد وقایع ، کار با اسناد ، ردیابی زمان را نشان می دهد.
پنجره "وظایف من" لیستی از وظایف کاربر فعلی را در زبانه های "کار به من" و "کار از من" نشان می دهد. برگه "کار برای من" منعکس کننده کارهایی است که برای کاربر فعلی مستقیماً از طریق نقش ها یا تفویض در نظر گرفته شده است. برگه "کار از من" وظایفی را نشان می دهد که توسط کاربر فعلی تألیف شده است.
این کار را می توان با پرچم های رنگ های مختلف نشان داد. این کار هنگام کار با تعداد زیادی کار راحت است.

جستجو

یک سند الکترونیکی یک مجموعه داده ساختاری است که شامل قسمت لازم و اساسی است. از جزئیات سند و اطلاعات محتوای آن می توان در روند جستجوی یک سند خاص استفاده کرد.
در "BAS Dokumentoobig KORP" جستجوی کامل متن از داده ها (اسناد ، پرونده ها) نه تنها برای کلیه زمینه های کارت ، بلکه همچنین برای محتویات نسخه های پرونده های فرمت های محبوب با در نظر گرفتن مورفولوژی زبانهای روسی ، اوکراینی و انگلیسی اجرا می شود.

حسابداری زمان کار و کنترل اعدام

داده های حسابداری در زمان کار و امکان کنترل آن اطلاعاتی را برای تصمیم گیری های مدیریتی در اختیار رئیس قرار می دهد و امکان بهینه سازی کار کارمندان را فراهم می آورد.
این برنامه گزارشگری روزانه را توسط کارمندان پیاده سازی می کند ، که شامل داده های مربوط به زمان ، پروژه ، محتوای کار است. بر اساس این اطلاعات ، می توان گزارش های مختلفی درباره زمان صرف شده توسط کارکنان در زمینه انواع کار ، ادارات یا دوره ها تهیه کرد.
این برنامه به شما امکان می دهد تا یک تقویم معمولی و شخصی را نگه دارید و با در نظر گرفتن اشتغال شرکت کنندگان ، زمان وقایع را انتخاب کنید. یک تقویم را می توان بر اساس هر موضوع دیگری از برنامه ، به عنوان مثال ، کارها ، اسناد ، نامه ها ، وقایع ایجاد کرد.

سازماندهی اطلاعات اطلاعاتی توزیع شده

"BAS Documentation KORP" کار را در یک حالت infobase توزیع شده ، از جمله گزینه ذخیره سازی پرونده ها نه در infobase بلکه در دیسک فراهم می کند.

تبادل اطلاعات با سایر پیکربندی های تایپیکی

  در "BOR Document Management KORP" ، برنامه های مبادله ای با پیکربندی های استاندارد وارد سیستم می شوند.
علاوه بر این ، بسته مبادله با سایر راه حل های کاربردی در بسته نسخه های برنامه گنجانده شده است. این قوانین مبادله با استفاده از پردازش تبادل داده جهانی جهانی آماده استفاده و پیکربندی ارز است.

خدمات خدمات وب با پرونده ها

"BAS Dokumentoob_g KORP" می تواند به عنوان یک کتابخانه خارجی پرونده ها در رابطه با سایر سیستم ها عمل کند. تعامل بین "BAS Documentation KORP" و برنامه دیگر با استفاده از خدمات وب انجام می شود.
استفاده از این برنامه به عنوان یک کتابخانه پرونده به شما امکان می دهد:

 • ضمیمهها را به اشیاء infobase خود اضافه کنید.
 • پایگاه اطلاعات خود را با انتقال پرونده های ذخیره شده به "BAS Documentation KORP" تسکین دهید.
 • ذخیره ایمن ، قابل اعتماد و متمرکز از اطلاعات بدون ساختار شرکت شما.
 • پرونده های مربوط به پایگاه اطلاعات خود را در جریان اسناد کلی شرکت بپیوندید.
 • یک فایل ذخیره واحد را برای infobases و برنامه های مختلف سازماندهی کنید.

قیمت: €2,090

در انبار


Доставка

Программные продукты поставляются в электронном виде

Быстрая оплата

Моментальная оплата покупок на сайте.

Подбор программ и услуг

Подбор программ и услуг по телефону, Viber, Telegram