+38 (067) 901-63-22 Нд 09:00—18:00
+38 (067) 901-63-22 Нд 09:00—18:00
sauazeblrbgrchnczednkdeunldusaespfinfrageogrcindidnirlitajpnkazkornorirnpolprtrousvksvnsweturukrrus

For example: VDoc

Кошик

0 goods
0 грн.

Всего просмотров этой страницы: 700

Додаток Webasyst CRM - це зручний інструмент для управління базою клієнтів і продажами. Його функції дозволяють бачити базу клієнтів компанії в різних площинах, контролювати відтік клієнтів і стежити за зростанням кількості нових клієнтів, заявок і продажів.

Характеристики
 • Количество рабочих мест
  Безлимит
 • Операционная система
  Windows XP, Windows 10, Windows Server 2012, Windows 7, Android, Linux, IOS, Другое, FreeBSD, MacOS
 • Страна
  Россия
 • Виробник
  Webasyst
Show all features (6)

Опис товару


Розмежування прав доступу

Налаштуйте індивідуальні профілі доступу для окремих співробітників, об'єднуйте співробітників в групи і створюйте різні класи секретності для доступу до контактів і операціях.

Зручна робота з контактами

Вся інформація, пов'язана з контактом, зберігається в зручному та доступному вигляді. Контакти легко об'єднувати в сегменти - збирати вручну або фільтрувати за різними ознаками, наприклад: прочитали останню розсилку, не замовляли 2 місяці. Сегменти використовуються для виконання швидких групових дій з контактами і для перегляду звітів.

Для контактів можна створювати нагадування, щоб вчасно запропонувати повторну покупку або просто нагадати клієнту про себе і свої послуги.

Ефективне управління угодами

Етапи угод і статуси пов'язаних з ними завдань відображаються в зручному і наочному вигляді. Легко контролювати виконання запланованих дій. Для зручності роботи інформація по операціях може бути показана у вигляді таблиці або дошки «канбан» - на ваш вибір.

Інтеграція з Shop-Script

Замовлення в Shop-Script може формувати угоду в Webasyst CRM. Угода створюється у відповідній воронці продажів з прив'язкою до вже існуючого або новоствореного контакту. Ви можете розподіляти угоди по менеджерам і налаштовувати потрібні етапи для обробки угоди. А після того, як угода буде завершена, створювати нагадування з прив'язкою до певного контакту, щоб планувати подальшу взаємодію з клієнтом.

Інтеграція підтримується починаючи з версії Shop-Script 7.2.4.

воронки продажів

У Webasyst CRM ви налаштуєте себе будь-яку кількість воронок продажів з різними етапами проходження угоди - саме так, як цього вимагає процес роботи у вашій компанії.

Таймлайн по всім діям

Всі дії, які зберігаються в Webasyst CRM, відображаються в єдиній стрічці подій з прив'язкою до часу - таймлайне. Легко переглядати список подій по окремому клієнту або за обраною угоді.

Інтеграція з IP-телефонією

У момент надходження телефонного дзвінка дзвінка ви побачите актуальну інформацію про клієнта на екрані комп'ютера. Вся історія дзвінків зберігається в CRM. Підключіться до сервісу IP-телефонії «Телфин» за допомогою безкоштовного плагіна і слухайте записані розмови в будь-який час.

Автоматизація роботи з рахунками

Надсилайте посилання на рахунки своїм клієнтам однією кнопкою. Для цього використовуйте один з вбудованих шаблонів, налаштувавши його зовнішній вигляд. За допомогою плагінів підключіть різні онлайн-системи оплати, щоб клієнти могли виконувати платежі прямо зі сторінки рахунку.

Ціна: 3,250 грн.

Доставка

Программные продукты поставляются в электронном виде

Быстрая оплата

Моментальная оплата покупок на сайте.

Подбор программ и услуг

Подбор программ и услуг по телефону, Viber, Telegram