+38 (067) 901-63-22 Sun 09:00—18:00
+38 (067) 901-63-22 Sun 09:00—18:00
sauazeblrbgrchnczednkdeunldusaespfinfrageogrcindidnirlitajpnkazkornorirnpolprtrousvksvnsweturukrrus

For example: VDoc

Shopping cart

0 goods
€0

Всего просмотров этой страницы: 1051

BAS Роздрібна торгівля Add to comparison table

Ідэнтыфікатар прадукту: k2soft-239
BAS Роздрібна торгівля BAS Роздрібна торгівля

BAS Роздрібна торгівля

Асаблівасці
 • Количество рабочих мест
  1
 • Операционная система
  Windows XP, Windows 10, Windows Server 2012, Windows 7
 • Страна
  Украина
 • вытворца
  BAS
Show all features (6)

Апісанне Прадукта


Програмное прадукт "BAS Роздрібна торгівля"Призначений для автоматизації бізнес-процесів роздрібних гандлёвую точок (магазинів), як самостійних, так І ціхі, шчо якая ўваходзіць у розподілену роздрібну нерат. Програма дозволяє автоматизувати облік таварнасці запасів на складах магазинів тая облік капеечнага коштів ў Касах магазинів, а також може використовуватися ў якості робочого місця касира.

Конфігурація "BAS Роздрібна торгівля" забезпечує реєстрацію операцій в е таварамі ў розрізі таварнасці груп, магазинів, складів, організацій підприємства І дозволяє отримувати аналітичну інформацію пра рух тавару в е необхідним користувачу прыступкі деталізації.

Найчастіше прыкладнога рішення "BAS Роздрібна торгівля" використовують спільно в е іншими програма для комплекснага вирішення задач.

Особливості інтерфейсу

Прыкладное рішення розроблено на Сучасна інтерфейсі "Таксі". Основні характарыстыкі інтерфейсу "Таксі":

 • вялікі шрыфт;
 • збільшений робочий простір;
 • нова сістэма навігації: панэль інструментів, панэль відкритих вікон, меню розділів;
 • доступ да повнотекстового пошуках, вибраному, меню функцій тая історії в е будзь-якого вікна;
 • зручний пошуках ў спісах, управління пошуках;
 • можливість додати ў вибране як об'єкти (дакументы, елементи довідників тая Ін.), так І камандай.

Облік Руху товарів

Конфігурація "BAS Роздрібна торгівля" підтримує облік такіх операцій в е таварамі:

 • замовлення постачальнику;
 • замовлення на переміщення;
 • надходження від постачальника;
 • реалізація ў роздріб І дрібним оптам;
 • переміщення товарів між крамамі;
 • переміщення між складамі аднаго крамы;
 • інвентаризація;
 • оприбуткування;
 • спісанне;
 • перадача між організаціями.

Реалізований аўтаматычная розподіл товарів, шчо надійшли ў краму на основі попередньо виконаних налаштувань.

Облік гандлёвую операцій ў "BAS Роздрібна торгівля" вядзе тільки ў грыўнях.

Для організацій можуть використовуватися різні Сістэма оподаткування: Податок на прибуток, Податок на прибуток І ПДВ, Єдиний податок, Єдиний податок тая ПДВ.

Аналіз продажів І замовлення постачальнику

Аналіз продажів здійснюється у зазначених користувачем аналітичних розрізах. Складський облік таварнасці залишків вядзецца як в розрізі таварнасці позицій, так і в розрізі характарыстык тавару. На основі аналізу продажів І паточнага залишків товарів ў магазині користувач може створити замовлення постачальнику, спланувати дату надходження тавару І аплату пастаўкі.

Кантроль паставак на замовлення постачальнику

Надходження тавару ў програмі "BAS Роздрібна торгівля" оформляється ўручную на основі накладної постачальника Або на підставі замовлення постачальнику. У останньому випадку користувачеві надається звіт в е ретельності постачальника, у якому для скурнага постачальника виводиться інформація пра розбіжності пры поставці тавару Або несвоєчасність надходження тавару.

Призначення роздрібних цін

У програмі "BAS Роздрібна торгівля" підтримуються різні Спосаб управління роздрібними цінами ў торговельній мережі. Цэнтральную офіс мережі може встановлювати роздрібні ціни для всієї мережі ў цілому, для груп магазинів Або скурнага краме окремо. На окремі Груп наменклатуру роздрібні ціни можуть також призначатися мэнэджэрам крамы.

Пры введенні інформації пра надходження тавару користувач може контролювати зміну ціни закупівлі тавару І приймати рішення пра призначення нової роздрібної ціни. Сістэма надає зручний сервіс розрахунку ціни в е урахуванням велічыня змін цін закупівлі.

Реалізовано відкладене застосування роздрібної ціни, пры якому можна застосувати призначені ў офісі нові ціни для всієї Або частини наменклатуры ў будзь-який технологічно обумовлений момант гадзіне.

У програмі "BAS Роздрібна торгівля" цінники І етикетки можна формувати І друкувати як в е дакумента ціноутворення, так І зі спеціального інтерфейсу.

Продажаў у роздріб

Конфігурація "BAS Роздрібна торгівля" надає користувачеві інтуітивно зрозумілий інтерфейс робочого місця касира (РМК) для афармлення роздрібних продажів. Інтерфейс РМК адаптований для використання на дысплеях невялікая розміру І для робаты в е програмованою клавіатурою. Інтерфейс РМК дозволяє налаштувати тільки потрібні касирові операції І обмежити його можливості. Конфігурація дозволяє касиру реєструвати продажаў тавару на різні організації тая друкувати чэкі на фіскальному реєстраторі, якій відповідає організації.

Підтримується облік різних видів аплаці: аплата готівкою, платіжною Картка, банківським крэдытам І подарунковими сертифікатами. Розширено можливості обліку капеечнага коштів: сістэма дозволяє враховувати Кошта, внесені ў касу ККМ для розміну, І частково виїмку коштів в е Касі ККМ. Підтримується інкасування капеечнага коштів ў банк в е операційної Касі крамы.

Управління знижками

"BAS Роздрібна торгівля" надає широкі можливості управління знижками зі встановленої роздрібної ціни ў залежності від різних розумаў І ситуацій:

 • Кількості тавару ў чэку;
 • Суми чэка;
 • Гадзіне куплі;
 • Ўвазе дисконтної Карці покупця;
 • Асабіст даних покупця;
 • Відсотка від суми таварнага рядка;
 • Подарунок пры купівлі набору товарів ( "купі-отримай").

У конфігурації "BAS Роздрібна торгівля" розумаў надання знижки винесені ў окремий довідник. Це дозволяє надавати знижку пры одночасному виконанні декількох різнорідних розумаў. Підтримуються накопичувальні порогові схему, як із заміною, так І без заміни дысконтных карт покупця пры перетині парога, облік подарункових сертифікатів. Знижки розраховуються аўтаматычная Або за камандаю користувача.

Реєстрація Руху товарів у розрізі аналітик господарської операції

"BAS Роздрібна торгівля" дозволяє проводити аналіз будзь-яких складських операцій. Реєстрація поверненням від покупця І поверненням постачальнику, спісання тавара можуть проводитися із зазначенням прычынамі оформлюваних операцій. Звіт за господарськими операціями надає користувачеві Дэталёва інформацію пра розміри І прычынамі втрат пры Гандлёва операціях.

Управління персаналам краме

У програмі "BAS Роздрібна торгівля" підтримується планування І реєстрація фактичного робочого гадзіне співробітників краме, а також аформленых продажів із зазначенням прадаўцом, шчо абслужыўшы покупця. Це дозволяє контролювати працівників І застосовувати Празору сістэму мотивації продавців.

Аналіз діяльності підприємства

У програмі "BAS Роздрібна торгівля" формуються аналітичні звіти в е різним рівнем групування І Дэталёва розшифровками за всіма відамі операцій. Представлені абсолютні значэння показників за період, середні значэння, динаміка показників в е Пліній гадзіне І відносні показники ефективності гандлёвую операцій. Асабліва УВАГА приділено аналізу продажів, як в розрізі таварнасці груп, так І груп покупців, оцінки ефективності застосовуваних знижок, розпродажів.

Робата в е гандлёвую обладнанням

"BAS Роздрібна торгівля" дозволяє працювати в е фіскальними реєстраторами, надаючи відповідно да законодавства всі необхідні звіти в е касової зміни. Користувачеві надається можливість налаштування шаблонів для друку чеків на підключених стрічкових друкарках.

Надається можливість приймати аплату за банківськими платіжними Картка за допомогою еквайрингового терміналу.

Підтримується робата І з іншими відамі обладнання, які використовуються ў роздрібній торгівлі: дысплеямі покупців, зчитувачами магнітних карт, а також обладнання для підтримки технології штрихкодування (сканер штрых-кодів, термінали Збароў даних, прынтэр штрых-кодів І Вагі в е можливістю друку етикеток).

Кошт: €167.3

У наяўнасці


Доставка

Программные продукты поставляются в электронном виде

Быстрая оплата

Моментальная оплата покупок на сайте.

Подбор программ и услуг

Подбор программ и услуг по телефону, Viber, Telegram